Slaids, skaists vēderiņš ar patīkami zīdainu, tvirtu un gludu ādu – laikam jau būtu grūti atrast sievieti, kura par to nav aizdomājusies, ka arī tā gribētu. Protams, ir apsveicami, ja kādai jau ar šādu vēderiņu ir paveicies, tomēr tām, kurām ir vēlēšanās samazināt vēdera apjomus vai nepieciešams padarīt ādu elastīgāku, pievilkt to pēc straujām svara svārstībām, arī ir visas iespējas justies un izskatīties lieliski. Viens no veidiem kā to panākt ir veikt vēdera masāžu.

Vēdera masāža tiek taisīta gadījumos, kad, pārmērīgi ātri notievējot, sāk karāties liekā āda, kuru nepieciešams tonizēt, padarīt elastīgu un pievilkt atpakaļ vietā. Arī tievējot vēdera masāža ir viens no veidiem, kā izkustināt tauciņus un palīdzēt tos dedzināt visproblemātiskākajā zonā ķermenī, kurā tos nodzīt ir visgrūtāk. Parasti tauciņi gan pie dažādām diētām, gan pie fiziskajām aktivitātēm diezgan labprātīgi iet prom gandrīz no visām ķermeņa zonām izņemot vēderu vai dibenu (atkarīgs, kura no zonām ir problemātiskākā). Vēdera masāža ir viens no veidiem, kā palīdzēt šajās problemātiskajās zonās veicināt kustību. Protams, arī vēdera masāža, tāpat kā jebkura cita terapija vislabāk darbojas, ja uz ķermeni iedarbojas kompleksi – iekļaujot tajā pareizu ēšanas un dzeršanas režīmu, fiziskās aktivitātes un visbeidzot arī vēdera masāžu.

Vēdera masāžas laikā uzlabojas zarnu peristaltika – zarnu sieniņu kustība, kas palīdz labāk izvadīt no organisma visu lieko. Varbūt jau ir dzirdēts par to, ka tievējot viena no svarīgākajām lietām sākumā ir tieši attīrīšanās. Cilvēka zarnu traktā var uzkrāties ļoti daudz šlakvielu – 6 līdz 15 kg. Šo šlakvielu daudzumu vēlams pēc iespējas ātrāk samazināt, jo tas ne tikai slikti izskatās – vēders izskatās lielāks un tāds kā piepūties, bet arī slikti iedarbojas uz veselību. Zarnu sieniņās ir tādas kā mazas bārkstiņas, kuras nepieciešamas, lai kvalitatīvi uzņemtu barības vielas no ēdiena, ja starp šīm bārkstiņām ir sakrājušās daudz šlakvielas, tad viņas traucē kvalitatīvai barības vielu uzņemšanai. Turklāt šīs sakrājušās daudzās šlakvielas ilgstoši paliek zarnu traktā, bet šādā siltā un baktērijām patīkamā vidē tās sāk pūt un veidot toksīnus, kas savukārt caur bārkstiņām uzsūcās asinsritē un indē visu organismu. Toksīni ir viena no nepatīkamākajām lietām, jo tie paātrina novecošanās procesus, to dēļ āda ātrāk sāk krunkoties, paliek sausa vai pārāk taukaina, metās dažādas pumpas, no kurām grūti atbrīvoties. Toksīni ietekmē praktiski visu organismu, no tiem rodas galvassāpes, locītavu neelastība, ādas problēmas, zarnu trakta traucējumi, mati kļūst trausli un nespodri, pasliktinās garastāvoklis. Lai palīdzētu organismam pašattīrīties no toksīniem un šlakvielām var veikt vēdera masāžu, lietot uzturā vairāk šķiedrvielu (vairāk dārzeņu un augļu), dzert vairāk ūdeni, palielināt fiziskās aktivitātes. Tas viss varbūt sākumā var likties sarežģīti, bet organisms ir ļoti atsaucīgs un jau pie pirmajām pārmaiņām ir sajūtamas pozitīvās organisma sajūtas, kad sāk atgriezties enerģija, uzlabojas garastāvoklis, attīrās āda un kļūst elastīgāka, ar laiku arī uzlabojas matu un nagu stāvoklis, vēders kļūst slaidāks, plakanāks, turklāt tiek novērstas arī zarnu trakta problēmas – nepatīkama elpa, vēdera pūšanās, meteorisms utt.

Vēdera masāža sākas ar berzējošiem un iesildošiem klasiskās masāžas paņēmieniem, kuri pamazām kļūst arvien stiprāki un dziļāki. Masāža beidzas ar glāstošām, nomierinošām kustībām.

Šāda vēdera masāža uzlabo asinsriti vēderā, uzlabojas limfas plūsma, uzlabojas zarnu trakta darbība, attīra vēderu un organismu kopumā, stiprina un uzlabo imunitāti, izvada toksīnus un kaitīgos sāļus, uzlabo vielmaiņu.

Pieteikties!