SPA procedūra ”Ziemassvētku brīnums”

spa procedūra "Ziemassvētku brīnums" 

Procedūrā ietilpst:

*      sildīšanās pirtī;

*      ķermeņa pīlings ar īpašu cukura skrubi;

*      duša;

*      masāžas eļļas aromāta izvēlēšanās (3 veidi);

*      aromamasāža ”Ziemassvētku rīts”, ”Ziemassvētku brīnums” vai ”Zelta nektārs” (atkarībā no izvēlētā aromāta)

*      pēc procedūras tēja un augļi

 

Procedūra iesākas ar atsvaidzinošu noskalošanos dušā un pēc tam turpinās ar iespēju sildīties un atslābināties aromātiskā saunā. Tālāk seko relaksējoša un maigu pieskārienu piepildīta aromamasāža. Aromamasāžas aromāts rada miera, siltuma un komforta sajūtu, kas Ziemassvētkos jau pat virmo gaisā, tomēr šīs masāžas laikā cilvēks gūst īpašu baudījumu un ceļojumu Ziemassvētku brīnumu pasaulē. Ēteriskās eļļiņas piepildītais aromāts sniegs īpašas un vēl nebijušas sajūtas.

Ziemassvētku aromamasāžas ”Ziemassvētku rīts” iedarbība sniedz daudz labuma arī veselībai, jo spēcīgā ēteriskā eļļiņa uzlabo asinsriti, veicina gremošanas sistēmas darbību (mazina vēdera pūšanos un dažādas vēdera spazmas), lieliski palīdz stiprināt imunitāti, novērst saaukstēšanās saslimšanas un pat atraisa seksualitāti. Šīs aromamasāžas laikā ir iespēja labi sasildīties, relaksēt muskuļus (atbrīvoties no dažādām muskuļu sāpēm) un izjust dziļu komforta sajūtu.

Aromamasāža ”Ziemassvētku brīnums” arī ir spēcīgi sildoša masāža, kura aizved īpašā Ziemassvētku sajūtu un smaržu kokteilī. Šajā kokteilī ar noslēpumainām vēsmām savijas maigais mandarīna un pikantie krustnagliņu un kanēļa aromāti, kurus gaumīgi un rotaļīgi nosedz saldās vaniļas maigās notis. Šī aromamasāža dziedina attīrot ķermeni un prātu no stresa radītā noguruma – dziļi nomierina un relaksē. Īpašā eļļa mazina sāpes un patīkami uzmundrina, radot dzīvesprieku un enerģiju pēc šī brīža atpūtas.

Aromamasāža ”Zelta nektārs” ir īpašs baudījums saldu un maigu aromātu cienītājiem. Šo masāžu noslēpumaini caurvij ilang-ilang gaisīgais aromāts sniedzot tam raksturīgo piepildījumu, mieru un harmoniju. Šī aromamasāža novērš nogurumu, dziļi nomierina prātu un emocijas, mazina dusmas un neapmierinātību. Šīs aromamasāžas iedarbība izteikti atbrīvo no stresa un sapringuma. Ilanga harmonizējošais aromāts relaksē, nomierina un līdzsvaro.

Pēc masāžas burvīgo piedzīvojumu ir iespēja paildzināt un padziļināt iedzerot aromātisku un gardu zāļu tēju ar uzkodām (augļiem vai kādu saldu našķi, kas atgādina par Ziemassvētku klātesamību).

Pieteikties!