spa masāžasNevienam nav noslēpums, ka relaksācija ūdenī ir viens no patīkamākajiem veidiem kā atgūt ķermeņa un dvēseles saskaņu, harmonizētu ķermeni, līdzsvarotu prātu, atbrīvotos no stresa. Jūsu labsajūtai piedāvājam pirts procedūru, kas apvienota ar vienu no tālākajām procedūrām, lai panāktu lielisku attīrīšanās, pretcelulīta vai relaksācijas iedarbību. Pēc katras masāžas ir iespēja noskaloties siltā dušā un izbaudīt patīkamos ūdens pieskārienus, aizskalot visu lieko gan fiziski attīrot ādu no kādas ķermeņa maskas, gan arī liekās domas un satraukumus.

SPA Rīgā. Ar katru brīdi SPA Rīgā kļūst arvien populārāks. Tas tādēļ, ka SPA atpūta sniedz patiesi ļoti vērtīgu devu enerģijas un atslābinājuma, kas nepieciešams dzīvojot mūsdienu straujajā un satraucošajā ritmā. Ikviena SPA procedūra sniedz īpašu relaksāciju un atslābinājumu, kā arī dod enerģiju un možumu tālākiem darbiem. Sākotnēji parādījās dažādi SPA centri Latvijā, ievedot SPA Latvijā un parādot cik brīnišķīgi ir nobaudīt kvalitatīvu SPA procedūru vai masāžu, tad, cilvēku interesei pieaugot, SPA svinīgā solī iesoļoja arī Rīgā.

SPA procedūras Rīgā kļūst arvien daudzveidīgākas un pievilcīgākas, sniedzot pēc iespējas plašāku vērtību cilvēkam. Piemēram, ja agrāk bija stingri nodalīts, ka SPA nozīmē ”Veselība caur ūdeni” tulkojot no latīņu valodas, ar to saprotot un šauri piedāvājot cilvēkiem tikai visas iespējamās ūdens procedūras – baseini, džakuzi, sildīšanās dabīgajos siltajos ūdens avotos, zemūdens masāža (agrāk pat pirts īsti neskaitījās pie SPA procedūrām), tad tagad ar SPA tiek saprasts ļoti plašs kosmētisko, atslābinošo, uzmundrinošo, atveldzējošo un atveseļojošo procedūru klāsts. SPA saloni vērienīgi piedāvā gan dažādu SPA ūdens procedūras veselībai, gan kosmētiskās SPA procedūras skaistumam, gan arī īpaši nomierinošas procedūras atslābinājumam un relaksācijai.

SPAmasaza.lv no daudzveidīgā SPA salonu piedāvājuma atšķiras ar to, ka mēs piedāvājam iespēju baudīt kvalitatīvas SPA procedūras apvienotas ar dziednieciskām, relaksējošām vai pat ārstnieciskām masāžām. Līdzīgi kā SPA procedūras, kuras relaksē, atslābina vai gluži otrādi atspirdzina un piepilda ar enerģiju, tā arī masāžas sniedz papildus efektu katrai SPA procedūrai. SPAmasaza.lv ir iespēja izveidot sev vēlamo procedūru apvienojumu – masāžu ar kādu no relaksējošajām, kosmētiskajām vai veselīgajām SPA procedūrām. Piemēram, jūs vēlaties atgūties pēc garas darba dienas, kuras beigās ir bijis kārtīgs treniņš sporta zālē – šajā gadījumā ir gan nepieciešama kārtīga masāža, lai nomierinātu muskuļus un palīdzētu ķermenim vieglāk un ātrāk pašatjaunoties, gan arī lieliski palīdzēs izsildīšanās pirtī un kāda ādai un veselībai noderīga procedūra, piemēram, dzērveņu ogu maska vai mālu maska, kas sniedz ādai un ķermenim tik ļoti vērtīgos vitamīnus un no kuras āda kļūst zīdaini mīksta un maiga. Turklāt dzērvenes patīkami uzmundrina, toties māls izteikti nomierina. SPA procedūras pluss ir tas, ka tās tiek veiktas ar vērtīgiem un vitamīniem bagātiem materiāliem – medu, šokolādi, dažādiem augļiem un ogām vai to maskām, aļģēm un vēl daudziem citiem. Masāžas ir vērtīgas ar to, ka tās uzlabo asinsriti, sasilda un tonizē muskuļus un uzlabo vielmaiņu. SPA procedūras sniedz vitamīnus un mikroelementus un masāža savukārt palīdz tiem labāk uzsūkties un nonākt organismā. Gan masāžai, gan arī SPA procedūrai ir raksturīgs tas, ka tās nomierina, glāsta, harmonizē, priecē, rada dzīvesprieku un iedvesmo. Masāžas un SPA procedūras viena otru harmoniski papildina.

Šis ir SPA Rīgas centrā, kurā ir iespēja baudīt procedūras un masāžas ar īstu augļu un ogu maskām. Jo svaigāks auglis un oga, jo vairāk tajā ir vērtīgo vitamīnu un mikroelementu, ko ādai un ķermenim uzņemt, lai būtu vairāk enerģijas un dzīvesprieka. SPA centrs ir vieta, kur atpūsties, gūt mieru un harmoniju. Dabas pieskāriens nāk palīgā, lai mūsu SPA Rīgas centrā būtu iespēja sasniegt šo līdzsvaru un iedvesmu.

SPA procedūras:

 

Relaksējoša SPA procedūra “Šokolādes valdzinājums”

Procedūrā ietilpst izsildīšanās pirtī, ķermeņa pīlings, masāža un maska

Procedūra tiek sākta ar patīkamu izsildīšanos pirtī. Pēc tam ar izteikti mitrinošu ķermeņa skrubi āda tiek sagatavota turpmākajai iedarbībai. Pēc tam seko relaksējoša masāžas procedūra, kura veicina vielmaiņu, palīdz attīrīt organismu, paaugstina organisma tonusu jeb možumu, lieliski uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, lieliski drenē un izvada toksīnus, uzlabo ādas mikrocirkulāciju, sasilda – palīdz novērst savilktu un saspringtu muskuļu problēmu, mazina nogurumu, rada pacilājošu komforta sajūtu.

Tālāk seko ietīšanas procedūra ar Šokolādes ķermeņa masku, kura aktivizē lipīdu vielmaiņu, tādējādi palīdzot samazināt nevēlamo tauku daudzumu. Tajā esošais augstais minerālu daudzums labvēlīgi ietekmē ādas un muskuļu tonusu, piesātina ādu ar A, E vitamīniem, satur antioksidantus, kas aizsargā no nelabvēlīgās vides ietekmes un novērš ādas novecošanās procesus. Saudzē, mīkstina un dziedē ādu, āda kļūst tvirtāka un elastīgāka. Šokolādes aromāts veicina endorfīna jeb tā saucamā laimes hormona izdalīšanos, kas palīdz mazināt stresu un nogurumu.

Procedūra beidzas ar mitrinošu gēlu, kurš ir ar izteikti mitrinošu, ādas struktūru atjaunojošu un pretnovecošanās iedarbību. Šis gēls padara ādu starojošu un gludu.

Ietīšanas procedūra “Slaidās kājiņas”

Procedūrā ietilpst izsildīšanās pirtī, kāju pīlings, viegla aktivējoša masāža ar īpašu limfodrenējošu gēlu, masāžas procedūra.

Procedūra tiek sākta ar patīkamu izsildīšanos pirtī. Pēc tam ar izteikti mitrinošu ķermeņa skrubi āda tiek sagatavota turpmākajai iedarbībai. Tad seko viegla aktivējoša masāža ar limfodrenējošu gēlu, kurš izteikti uzlabo limfas un venozo atteci, uzlabo asinsriti, novērš ūdens uzkrāšanos audos, novērš celulītu sākuma – tūskas stadijā, uzlabo audu vielmaiņu, stiprina kapilāru sieniņas, novērš veco taukaudu šūnu sablīvējumus, atbrīvo starpšūnu telpu normālai limfas plūsmai, uzlabo ādas tvirtumu un to spēcina, tonizē.

Pēc tam tiek veikta masāža, kura atsvaidzina, novērš tūsku, uzlabo asinsriti, novērš noguruma sajūtu kājās, regulē ādas vielmaiņu šūnu līmenī.

Procedūra beidzas ar mitrinošu gēlu, kurš ir ar izteikti mitrinošu, ādas struktūru atjaunojošu un pretnovecošanās iedarbību. Šis gēls padara ādu starojošu un gludu

Šī masāža padara kājas vieglas, novērš celulītu un sagatavo tās turpmākām slodzēm.

Ķermeņa slaidinošā procedūra

Procedūrā ietilpst izsildīšanās pirtī, pīlings, ietīšanas procedūra ar slaidinošu ķermeņa masku, masāža, mitrinoša gēla iemasēšana.

Procedūra sākas ar patīkamu izsildīšanos pirtiņā, pēc tās seko ķermeņa pīlings, kurš lieliski baro ādu, jo tiek veikts ar vienu no dabiskākajiem un tīrākajiem sāļiem pasaulē ar ļoti augstu minerālu daudzumu – Na, K, Cl, Ca, Mg, Fe, Zn, Cu. Šis skrubis sakārto ūdens saimniecību organismā, aizvāc lieko šķidrumu, bet neatņem par daudz šķidruma no starpšūnu telpas, lieliski attīra ādu – palīdz novērst akni.

Tālāk seko ķermeņa problemātisko zonu ietīšana, kura spēcīgi un dziļi attīra, mitrina un atjauno ādu, stimulē vielmaiņu, bagātīgi remineralizē ādu, piesātina to ar Mg un Ca, ļoti spēcīgi šķeļ taukus, atjauno ādu, pievelk ādu, attīra no pumpām.

Procedūra beidzas ar mitrinošu gēlu, kurš ir ar izteikti mitrinošu, ādas struktūru atjaunojošu un pretnovecošanās iedarbību. Šis gēls padara ādu starojošu un gludu.

Šī procedūra lieliski attīra un veido skaistu ķermeņa siluetu.

Uzmundrinoša ķermeņa masāžas procedūra “Mandarīna pieskāriens”

Procedūrā ietilpst izsildīšanās pirtī, ķermeņa pīlings un masāža.

Procedūra tiek sākta ar patīkamu izsildīšanos pirtī. Tai seko ķermeņa pīlings, kurš lieliski baro ādu, jo tiek veikts ar vienu no dabiskākajiem un tīrākajiem sāļiem pasaulē ar ļoti augstu minerālu daudzumu – Na, K, Cl, Ca, Mg, Fe, Zn, Cu. Šis skrubis sakārto ūdens saimniecību organismā, aizvāc lieko šķidrumu, bet neatņem par daudz šķidruma no starpšūnu telpas, lieliski attīra ādu – palīdz novērst akni.

Pēc ādas sagatavošanas seko viegla, relaksējoša un limfodrenējoša masāža, kura uzlabo visu vielmaiņu organismā, uzlabo asinsriti, limfas plūsmu, atjauno ādu, palīdz attīrīt organismu, paaugstina tonusu – možumu. Šī masāža ir sildoša un lieliski novērš dažāda veida sāpes, samazina nogurumu, rada komforta sajūtu.

SPA procedūras ķermeni dziļi attīra, palīdz atbrīvoties no celulīta, sakārto, palīdz tievēšanas procesos, uzlabo ādas stāvokli. Āda kļūst maiga, zīdaina, elastīga un patīkama.

SPA Latvijā ir ienācis salīdzinoši nesen, visur citur pasaulē to pazīstam ilgāk. Tomēr neskatoties uz to, ka SPA Latvijā ir nesen, tas jau ir kļuvis populārs ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Mēs SPA procedūras piedāvājam Rīgā. SPA atpūta kļūst arvien iecienītāka pateicoties tā pozitīvajai iedarbībai uz prātu un ķermeni. Sanāk divi vienā – lieliska masāža, kura uzlabo ķermeņa izskatu, un tā arī atbrīvo prātu, izteikti relaksē un iedvesmo. Šāda SPA atpūta dod iespēju atslēgties no ikdienas un uz brīdi pabūt maigajā ūdeņu valstībā, kur ūdens ir kā dziednieks, attīrošais elements un vienlaikus enerģijas devējs un iedvesmotājs.

Iedomājoties vien, ka būs iespēja pasildīties pirtiņā, uzvēdī patīkama nojausma par iespēju palutināt ķermeni. Pirms pirtiņas kļūst jau vieglāk, jo biezā drēbju kārta tiek nomainīta pret mīkstu un patīkamu halātu. Visas domas un raizes tiek aizmirstas, jo pirtiņā patīkami smaržo pašas izvēlētā ēteriskā eļļiņa. Pēc brīža burvīgo noskaņu turpina masāža ar ķermeņa skrubi, kura palīdz labāk atvērties porām, sagatavo ādu turpmākajai masāžas iedarbībai. Vēl ir iespēja mazliet pasildīties un palaiskoties klusumā, siltajā pirtiņas atmosfērā… Ak vai cik patīkami izrādās ir tā nesteidzīgi sēdēt, sildīties, padomāt garāmskrienošās domas. Patīkami izstaipīties kā kaķim un tīksmi izkustināt katru kāju pirkstiņu. Nu jau var doties uz pašu svarīgāko – procedūru, kura padarīs ādu tik tvirtu un samtaini maigu. Katrs pieskāriens ir maigs un patīkams. Turpinājumā seko vēl viena iespēja dziļāk atpūsties, kuras laikā aktīvie ķermeņa kopšanas līdzekļi var padarīt savu darbu. Ah, drīz jau procedūras beigas un iespēja sevi nopētīt spogulī un aptaustīt burvīgi zīdaino ādu un nopriecāties cik ļoti patīkami ir tai pieskarties un ieraudzīt – cik es esmu skaista!

Pieteikties!