Februāris visā pasaulē ir zināms, kā mīlētāju mēnesis, kurā tiek atzīmēti mīlestības svētki un iespējams, ka arī Jūs rosīgi meklējat interesantas un mīļas Valentīndienas dāvanas. Pateicoties šim laikam spamasaza.lv piedāvājumā tiek sniegta masāža pārim, kas ir īpaša un romantiskas piedzīvojuma sajūtas piepildīta SPA atpūta diviem. Tā ir iespēja pašā Rīgas centrā izdzīvot pasakainu piedzīvojumu un turklāt divatā. Šāda masāža pārim Jums sniedz vēl nebijušas izjūtas, kuras vēl piedevām piedzīvojat divatā, kas dod jums abiem iespēju pēc masāžas dalīties savās sajūtās un vēl vairāk iepazīt un iemīļot vienam otru.

Šoreiz piedāvājam izvēlēties kādu no četrām masāžām un SPA procedūrām – ”Dūjas spārnu glāsts”, ”Jutekliskais noslēpums”, Ajūrvēdas masāža ”Sambahana” un ”Septītās debesis”. No šīm masāžām trīs masāžas ir pāriem un tām klāt ir paredzēta īpašā Valentīndienas programma, bet ceturtā masāža ir aizraujoša Valentīndienas dāvana sevišķi drosmīgai otrajai pusītei, kuru vēlaties pārsteigt ar oriģinālu Valentīndienas dāvanu – ar kaut ko nebijušu, pārsteidzošu un kas sniedz neaprakstāmas sajūtas – četrrocīgu masāžu.

Dienas SPA atpūta diviem jeb SPA procedūra ”Dūjas spārnu glāsts” ir interesants un romantisks piedzīvojums divatā ar iespēju sildīties pirtī. Šī ir procedūra, kura notiek maigā, nesteidzīgā un mierīgā gaisotnē. Jūs ierodaties nezināmā un mazliet pat slepenā vietā, kur gaisā vēdī vilinoši pirts un vīraka aromāti, skan jauka mūzika, romantisko noskaņu papildina sveču gaisma un silti sprakšķošās liesmas krāsniņā. Sākumā noris iepazīšanās process pie aromātiskas kafijas vai tējas tases ar klātpiekožamu gardumu. Tālāk dodaties pārģērbties un tas notiek atsevišķā telpā, kurā esat divatā – tā ir jautra gaisotne, kurā varat ielūkoties viens otram acīs, kurās nolasāms, ka esat nezināmā piedzīvojuma gaidās, tas nostiprina savstarpējo uzticēšanos un paļaušanos vienam uz otru. No ģērbšanās telpas nākat ārā priecīgi un jūtot spēcīgu atbalstu viens no otra. Tālāk jau sākas pati SPA procedūra ar sildīšanos saunā, tējošanu, maigu pērienu ar pirtsslotiņām un pēdiņu masāžu. Pēc pirtiņas procedūrām sākas pati masāža, kuru baudāt divatā vienā telpā. Šī masāža pārim ir maiga, jutekliska un romantiski uzbudinošu sajūtu veicinoša. Tā ir dāvana Valentīndienā Jums pašiem sev un ko dāvināt arī viens otram – kopīgs piedzīvojums, kas iededz vēl kvēlāku savstarpējo kaisli un jutekliskumu attiecībās.

Cena: 150 € / 2,5h

Ajūrvēdas masāža ”Sambahana” divatā ir unikāla masāža pārim, kuru ir iespējams baudīt tikai spamasaza.lv telpās. Pagaidām esam pirmie Rīgā, kas piedāvā šo lielisko masāžu baudīt divatā un vienlaicīgi. Tas tādēļ, ka šī masāža ir īpaša ar to, ka iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan uz smalkajiem ķermeņiem (arī nomierina prātu un emocijas), gan attīra meridiānus (punktu masāža, kas atbrīvo no dažādiem blokiem), gan arī pieskaras zemapziņai, palīdzot tai atbrīvot un atlaist senus aizvainojumus un pārdzīvojumus. Šī masāža ir gan dziļi relaksējoša, gan arī dziedinoša. Baudot šo masāžu divatā ir brīnišķīga iespēja atlaist senus pārdzīvojumus, harmonizēt, stabilizēt un nostiprināt mīlestību, savstarpējo saskaņu un patieso tuvību.

Cena: 110 € / 2h

Masāža pārim ”Jutekliskais noslēpums” ir viegla, romantiska un balstīta uz jutekliskām sajūtām. Masāžas sākumā tiek sniegts negaidīts pārsteigums – masāža ar maģiskajiem pirkstiņiem un baltās dūjas zīdaini maigais pieskāriens. Valentīndienas dāvanas uzdevums ir būt mīļai, gaidītai, iedvesmojošai un mīlestību veicinošai. Šī masāža pārsteidz ar to cik daudz dažādas izjūtas tā spēj sniegt Jums un Jūsu otrajai pusītei. ”Jutekliskais noslēpums” nomierina, harmonizē un piedod Jūsu savstarpējām attiecībām savu īpašo garšu un liesmu. Šī masāža atsvaidzina jebkura pāra ikdienu, jo tā ir kā maigi erotiska rozīnīte ikdienas iekrāsošanai dažādās krāsās tā aizrauj, uzmundrina un piedod kaislīgu, bet tai pašā laikā arī maigi romantisku noskaņu.

Cena: 80 € / 1,5h

Četrrocīga masāža ”Septītās debesis” ir piedzīvojums īpaši drosmīgajiem vai drosmīgajām. Saņemot tik oriģinālu un neparastu Valentīndienas dāvanu pārsteigumā aizrausies elpa gan sievietei, gan arī vīrietim. Šādu masāžu ir baudījis tikai retais un tieši šī iemesla dēļ tā netiek līdz galam pienācīgi novērtēta. Masāžas nosaukums ”Septītās debesis” ir piešķirts ar nolūku, jo šāds nosaukums ikvienam asociējas ar ko īpašu, neparastu un brīnišķīgi augstām sajūtām cauraustu. Vēl šis nosaukums ir piešķirts tā iemesla dēļ, ka pēc atsauksmēm diezgan bieži pēc šīs masāžas septītās debesis arī tiek pieminētas. Tādēļ tas pilnīgi noteikti ir kaut kas, ko vismaz reizi dzīvē noteikti ir jāpamēģina iespējams arī Jums vai Jūsu otrajai pusītei. Uz jautājumu, ko dāvināt Valentīndienā, ja ir vēlēšanās tik tiešām pārsteigt savu mīļoto cilvēku, atbilde varētu būt, ka četrrocīgu masāžu – stingrāku jeb dziļāku vai maigāku, atkarībā no masāžas baudītāja izjūtām un vēlmēm. Četrrocīga masāža ir neparasta, sniedz neaprakstāmi patīkamas izjūtas, palīdzot sajusties sievietei, kā dievietei un vīrietim kā karalim.

Cena: 80 € /1,5h

Tikai februārī pie jebkuras no augstāk minētajām masāžām nāk klāt īpašais Valentīndienas dāvanas piedāvājums –

1)      mīļa dāvana – masāžas eļļa ar Jums tīkamu aromātu, kuru varēsiet izmantot vēlāk, pavadot romantisku vakaru divatā.

2)      neliels pārsteigums – katram pārim individuāls (tas var būt jebkas – atlaide nākamajai procedūrai, maza dāvaniņa – svecīte vai saldumiņš, vai kāds bonuss šai pašai masāžai).

Šis piedāvājums ir spēkā arī visām Valentīndienas dāvanu kartēm, kuras iegādātas februārī pat tad, ja tās izmantosiet arī vēlāk par februāri. Piemēram, ja uzdāvinājāt dāvanu karti mīļotajam cilvēkam uz Valentīndienu, bet vēlaties šo dāvanu izmantot jūnijā, tad arī saņemsiet īpašo Valentīndienas piedāvājumu, jo tas ir iekļauts šī mēneša piedāvājumā un dāvanu karti esat iegādājies februārī.

Vēl mūsu Valentīndienas dāvanas piedāvājumu atšķirīgu no citiem un saistošu padara tas, ka pie mums ir individuāla, sirsnīga pieeja ikvienam. Gan masāžas, gan SPA procedūras notiek mierīgā, nesteidzīgā gaisotnē, dodot Jums iespēju izbaudīt un izgaršot katru sajūtu niansi.

Teksts un procedūru piedāvājums ir tapis sadarbībā ar “Masāžas mākslas telpu” www.masazariga.lv

Pieteikties!