dāvanu karte SPA

Katram cilvēkam apkārt ir brīnišķīgi cilvēki, kurus īpašos notikumos vēlamies iepriecināt. Tā ir vesela galvas lauzīšana, kā un ko uzdāvināt cilvēkam, lai viņam priekā ietrīsas sirds. Tāpēc tiek meklētas interesantas dāvanas vai dāvanu idejas – vēlamies taču, lai tieši mūsu dāvana šim cilvēkam būtu īpaša, prātu un sirdi aizraujoša, īsts pārsteigums un baudījums. Vēl, protams, šai dāvanai jāizsaka visa sajūtu gamma pret šo cilvēku – viņam ir jāsajūt, ka esat par viņu domājis, ka viņš jums ir īpašs un svarīgs. Dāvanu karte uz masāžu ir lielisks veids, kā sniegt šīs brīnišķīgās izjūtas. Masāža ir tāda dāvana, kuru reti kurš atļausies pats sev uzdāvināt, bet tam cilvēkam, kurš viņam būs uzdāvinājis masāžu, dāvanas saņēmējs vienmēr būs dziļi pateicīgs, jo masāžas laikā saņemtās patīkamās sajūtas kņudinās pakrūtē vēl vairākas dienas pēc masāžas. Tas ir izteikti patīkami, kad kāds šajā straujajā laikmetā jūs maigi un nesteidzīgi noglāsta, ieved miera un labsajūtas pasaulē. Masāža ir iespēja izjust arī meditācijas klusuma burvību, kā arī piedzīvot mirkli – īpašu mirkli, kuru cilvēks var veltīt sev.

Patīkami relaksējoša, prātu atbrīvojoša, maigās mūzikas skaņās iešūpojoša un liegi glāstoša masāža ir burvīga dāvana mammai, meitai vai dāvana draudzenei, jebkura sieviete būs patīkami pārsteigta par šādu SPA dāvanu karti, ar kuru viņa var izbaudīt sev tīkamu masāžas procedūru. Masāža ir arī laba dāvana vīrietim, jo vīrietis pozitīvi novērtēs tādu dāvanu, kura ir vienlaicīgi praktiska – noderīga veselībai, un tai pašā laikā, arī patīkama – iespēja atgūt līdzsvaru un enerģiju jauniem darbiem. Dāvanu karte uz masāžu ir lieliska dāvana jebkurā svinīgā notikumā – vārda vai dzimšanas dienā, Jaunajā gadā, valentīndienā, vīriešu dienā, sieviešu dienā, māmiņdienā, Ziemassvētkos, kāzu gadadienā un citos.

Jau paņemot rokās spamasaza.lv SPA dāvanu karti, sajūtam tās glāsmaini samtaino pieskārienu, kas dod viegli manāmas priekšnojautas par gaidāmo piedzīvojumu – harmonizējošu, veselīgu un iedvesmojošu masāžu. Saņemt šo dāvanu ir kā piedzīvot agru un skaistu vasaras rītu. No rīta piecelies, izej ārā vēl ar basām kājām. Austrumos kautrīgi sāk parādīties pirmie saulītes stari, lēnām mostas un sāk dziedāt putni, garām aizlido agrāk pamodusies bite. Rīts ir dzirkstoši atspirdzinoši vēss, pēdām pieskaras dzestrie rasas pilieni, bet Tu smaidi, jo zini, ka tūlīt, tūlīt jau uzlēks saulīte un sasildīs visu apkārt, nožāvēs rasu zaļajā zālē, apmīļos katru koku, krūmu, zāļu stiebriņu un arī Tevi pašu. Tā arī masāža – sākumā ienāc kabinetā, skan mierīga, relaksējoša mūzika, bet aiz durvīm palikušais stress tā uzreiz neaizmirstas, toties kolīdz sākas masāža, tā viss saspringums pamazām atkāpjas un Tu nonāc saulaini siltā glāstu pasaulē, kurā vari ar prieku veltīt šo laiku sev, kā arī baudīt pēc tam masāžas patīkamo pēcgaršu. Tieši tādēļ masāža ir viena no tām dāvanām, kuru novērtēs katrs cilvēks, kurš zina, kas tas ir, bet ja nezin, tad noteikti ar nepacietību vēlēsies pamēģināt.

Pieteikties!