Šai vasarā īpaši lutinām savus klientus ar Dr. Grandel ekokosmētiku un piedāvājam šādas sejas kopšanas un atjaunošanas procedūras:

sejas-masaza-s

Sejas maigā tīrīšanas procedūra “Vasara” – ļoti dziļa un tai pašā laikā maiga sejas tīrīšanas procedūra, piemērota vasaras periodam. Rūpes par sejas ādu sākot no ļoti jūtīgas un sausas ādas un beidzot ar taukainākiem ādas tipiem (atbilstoši līdzekļi katram ādas tipam).  Šī procedūra patīkami atsvaidzina. Izejot uz ielas mirdzēsi un jutīsies pilnībā relaksējusies un atguvusi spēkus jauniem piedzīvojumiem vasarā.

Procedūras cena 35,- eiro (40 min)

Sejas ādas kosmētiskā procedūra un masāža – procedūras kompleksā ietilpst sejas ādas tīrīšana, sejas masāža un ādas pašatjaunošanās aktivizēšana.  Atsvaidzinoša un vasaras periodam piemērota procedūra, kurā tiek izmantoti kosmētikas līdzekļi ar gaisīgu un maigu konsistenci, lai uzsvērtu vasaras vieglumu Tavā dzīvē. Pēc šīs procedūras garantēta viegluma un brīvības sajūta, kas ceļ spārnos.

Procedūras cena 55,- eiro (1h30 min)

 

Sejas kosmētiskā ekspresprocedūra – Sejas ādas kopšana tiem, kam vajadzīgs ātrs un lielisks rezultāts. Dabīgie kosmētikas komponenti nodrošinās ātru un efektīgu atkopšanos un sejas ādas sakārtošanu. Šī procedūra rada viegluma un brīvības sajūtu.  Apvienojot šo procedūru ar kādu no ķermeņa masāžām šī sejas procedūra ir lieliska odziņa un punkts uz I, lai atvaļinājums būtu patiesi izdevies. 

Procedūras cena 25,- eiro (30 min)

Sejas ādas kosmētiskā procedūra vīrietim – izcila kosmētiskā procedūra vīrietim, lai attīrītu un atsvaidzinātu sejas ādu. Procedūra īpaši piemērota vīrietim, lai vīrietis justos īpaši aprūpēts. Izceļ vīrieša vīrišķību, tai pašā laikā pasvītrojot to, ka vīrietis ir spēcīgs un rūpējas par sevi.

Procedūras cena 40,- eiro (1h)

Sejas ādas kosmētiskā procedūra un relaksējoša sejas masāža vīrietim – Atsvaidzinoša un dziļi attīroša sejas procedūra, kas īpaši piemērota vīrietim. Procedūrā iekļauta arī masāža, lai vīrietis spētu īpaši labi relaksēties un atbrīvoties.

Procedūras cena 55,- eiro (1h30 min)

Sejas ādas kosmētiskā procedūra problemātiskai un taukainai ādai – īpašs atklājums jauniešu vai taukainas ādas īpašnieku vidū. Atsvaidzinoša, nomierinoša un ilgstošu efektu saglabājoša sejas procedūra, kas atjauno sejas ādu un stabilizē, normalizē ādas struktūru un sajūtas.

Procedūras cena 35,- eiro (45 min)

Pieteikties!