Tātad beidzot esam izvēlējušies sev piemērotāko masāžu un pierakstījušies uz to. Tomēr viens ir pierakstīties uz masāžu, kur viss it kā ir skaidrs, ka vienkārši jāpiezvana, jāizvēlas sev piemērotākais masāžas veids un laiks, bet lielākā galvas lauzīšana sākas dienā, kad jāierodas uz masāžu, jo rodas vesela rinda ar jautājumiem, kurus tā īsti nav kam pajautāt, jo katrā iestādē viss notiek savādāk. Ir masāžas saloni, kuros jāņem līdzi savs paladziņš un dvielītis, ir arī tādi, kur jāierodas 15 minūtes pirms masāžas laika, lai sagatavotos, vēl dažos salonos sagatavošanās laiks ir iekļauts masāžas laikā, kas uzrādīts mājaslapā vai sludinājumā.

Šoreiz stāsts ir par spamasaza.lv telpās notiekošajām masāžām un kā sagatavoties tieši konkrēti uz mūsu piedāvātajām masāžām. Pirmkārt, visi masāžai nepieciešamie materiāli ir nodrošināti, lai cilvēks pirms masāžas un masāžas laikā varētu maksimāli atslābināties un baudīt procedūru.

Uz procedūru vai masāžu var ierasties 10 minūtes ātrāk vai nākt tieši uz to laiku, kurā ir pieraksts. Atšķirībā no citiem saloniem Spamasaza.lv mājaslapā uzrādītais masāžas laiks ir tīri masāžas laiks, tāpēc ir jārēķinās, ka ja, piemēram, ir paredzēta pusotras stundas masāža, tad ar noģērbšanos, apģērbšanos, dušu un tējas dzeršanu laika patēriņš varētu būt 2 stundas vai pat ilgāk.

Uz masāžas galda uzklāti tīri dvielīši, kabinetā ir silti un mājīgi, skan masāžai piemērota mierīga, viegla mūzika. Piedāvājam un iedodam visus materiālus, kas nepieciešami masāžai, sākot ar čībiņām un beidzot pat ar matu gumiju vai sprādzi matu saspraušanai.

Vienīgais izņēmums ir Čampi galvas masāža rudens, ziemas un agra pavasara sezonas laikā. Šī masāža tiek veikta ar lielu daudzumu eļļas un mati no tās kļūst mitri, līdz ar to aukstā laikā izejot uz ielas ar tādiem slapjiem matiem var palikt auksti. Mēs rekomendējam ņemt līdzi cepuri vai kādu citu galvassegu, lai būtu siltāk. Protams, eļļu var arī uz vietas dušā izmazgāt un pēc tam matus izžāvēt ar fēnu, tomēr mēs rekomendējam vērtīgo eļļu atstāt matos, lai tā ilgstošāk barotu matus. Turklāt pēc Čampi masāžas ir tik patīkams atslābinājums, ka parasti nav nekādas vēlēšanās iet dušā un visas tās brīnišķīgās sajūtas skalot nost. Matu izmazgāšanu un izžāvēšanu ar fēnu var izmantot tādā gadījumā, ja pēc masāžas paredzēts vēl doties uz darbu vai kādu pasākumu, tomēr jebkuru no Ajūrvēdas masāžām ieteicams ieplānot tādā dienā, kad pēc tam var atslābināties un nesteidzīgi baudīt dienu, tas paildzina un padziļina masāžas iedarbību.

Vēl nākot uz Ajūrvēdas masāžām jāatceras, ka šīs masāžas tiek veiktas ar lielu daudzumu eļļas, kuru pēc masāžas labāk ir noslaucīt ar dvielīti, tādēļ vēlams nākt uz masāžu ar tādām drēbēm, kuras ir mazāk žēl, vai arī tās ir vēlams pēc masāžas tai pašā dienā izmazgāt, tad arī tās kalpos ilgāk. Ja ir liela nepieciešamība un vēlēšanās, tad var arī nomazgāties dušā, bet tad atkal tiek noskalota vērtīgā eļļa nost, turklāt duša var aizskalot arī visas patīkamās sajūtas, tāpēc speciālisti neiesaka pēc ajūrvēdas masāžām iet dušā.

Dušā vēlams un pat nepieciešams ir iet pēc šokolādes masāžas vai jebkuras SPA procedūras, jo tas vēl padziļina un papildina šo masāžu attīrošo un spirdzinošo iedarbību.

Pēc medus masāžas dušā var iet un var arī neiet, tas atkarīgs no pašsajūtas. Lipīgās šlakvielas pēc medus masāžas tiek notīrītas ar patīkamu siltu dvielīti, kas vēl dod papildus masāžu, tāpēc ķermenis pēc medus masāžas ir tīrs (dubultīgi attīrīts – no sākuma viegli noskrubēts un pēc tam ar medu izvilkti toksīni, kuri notraukti ar mitru, siltu dvielīti), bet ja pēc pašsajūtas ir vēlēšanās iet dušā, tad tā arī vajag darīt.

Pieteikties!