Procedūrā ietilpst izsildīšanās pirtī, ķermeņa pīlings, masāža un maska.

Procedūra tiek sākta ar patīkamu izsildīšanos pirtī. Pēc tam ar izteikti mitrinošu ķermeņa skrubi āda tiek sagatavota turpmākajai iedarbībai. Pēc tam seko relaksējoša masāžas procedūra, kura veicina vielmaiņu, palīdz attīrīt organismu, paaugstina organisma tonusu jeb možumu, lieliski uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, lieliski drenē un izvada toksīnus, uzlabo ādas mikrocirkulāciju, sasilda – palīdz novērst savilktu un saspringtu muskuļu problēmu, mazina nogurumu, rada pacilājošu komforta sajūtu.

Tālāk seko ietīšanas procedūra ar Šokolādes ķermeņa masku, kura aktivizē lipīdu vielmaiņu, tādējādi palīdzot samazināt nevēlamo tauku daudzumu. Tajā esošais augstais minerālu daudzums labvēlīgi ietekmē ādas un muskuļu tonusu, piesātina ādu ar A, E vitamīniem, satur antioksidantus, kas aizsargā no nelabvēlīgās vides ietekmes un novērš ādas novecošanās procesus. Saudzē, mīkstina un dziedē ādu, āda kļūst tvirtāka un elastīgāka. Šokolādes aromāts veicina endorfīna jeb tā saucamā laimes hormona izdalīšanos, kas palīdz mazināt stresu un nogurumu.

Procedūra beidzas ar mitrinošu gēlu, kurš ir ar izteikti mitrinošu, ādas struktūru atjaunojošu un pretnovecošanās iedarbību. Šis gēls padara ādu starojošu un gludu.

Pieteikties!