Relaksējošā masāža

Speciālisti uzskata, ka gandrīz visu slimību pamatā ir nervu sistēmas problēmas, kuras izraisa stress. Vienīgais veids, kā atjaunot nervu sistēmu pēc stresa, ir atpūta un relaksācija.

Jebkura masāža ir relaksējoša un prātu nomierinoša. Tomēr ir divas masāžas, kuras ir īpaši relaksējošas un kuras gribētos izcelt, jo relaksācija ir to pirmā jūtamā iedarbība.

Relaksējošā ajūrvēdas masāža

Šī ir visa ķermeņa relaksējošā masāža, kura ir īpaši patīkama, ja ir vēlēšanās atpūsties no ikdienas steigas un stresa. Relaksējošā masāža lieliski nomierina ķermeni un prātu, atbrīvo katru muskulīti. Protams, vislabāk šo masāžu baudīt vakarā, jo tad vakarā būs labs miegs un pēc šādas sevis palutināšanas nākamajā dienā liels enerģijas lādiņš jauniem darbiem.

Relaksējošā masāža sākas ar enerģētisku ķermeņa attīrīšanu, pacienta sagatavošanu masāžai, pēc tam secīgi turpinās masāža – sejas masāža, ausu masāža, vēdera un krūšu daļas masāža, roku un kāju masāža, pēdu masāža, muguras masāža, apkakles un kakla masāža, galvas masāža.

Kā jau tas ir raksturīgi ajūrvēdas masāžām, tad arī šī relaksējošā masāža tiek veikta ar siltām ēteriskajām eļļām, kuras pastiprina masāžas relaksējošo iedarbību.

Čampi galvas masāža

Šī relaksējošā masāža palīdz atbrīvoties no liekajām domām, dziļi attīra un atbrīvo. Šo masāžu jau gadu tūkstošiem un arī mūsdienās izmanto kā vienu no dziedniecības un relaksācijas metodēm gan Indijā, gan arī citur pasaulē.

Čampi galvas relaksējošā masāža sevī aptver enerģētiskās kustības, kuras paredzētas enerģētiskai attīrīšanai un pildīšanai ar enerģiju, plecu masāžu, roku augšdelmu, kakla masāžu, tad galvas masāžu (matotās daļas), sejas masāžu, ausu masāžu.

Pēc masāžas vēlams eļļu paturēt matos pēc iespējas ilgāk, jo ēteriskās eļļiņas pastiprina masāžas iedarbību, turklāt jūtot tās aromātu ir iespēja ilgāk dzīvot patīkamajās sajūtās.

Ilgstošs saspringums un stress izraisa muskuļu sāpes, dažādus gremošanas trakta darbības traucējumus, galvas sāpes. Relaksācija ir svarīga, jo tā veicina fizisko un garīgo labsajūtu un ļauj pēc tam izturēt turpmāko slodzi. Relaksējošā masāža palīdz atbrīvot prātu no liekām domām, harmonizēt ķermeni gan garīgi, gan fiziski.

Pieteikties!