Reiki masāžaReiki ir viena no senajām dziedniecības sistēmām. Ar Reiki palīdzību var atjaunot un uzlabot veselību. Tas ir viens no veidiem kā šajā stresainajā vidē relaksēties, dziļāk iepazīt sevi un visuma kārtību. Atgūt līdzsvaru, harmoniju un stabilitāti sevī. Tulkojumā vārds Reiki tiek tulkots kā gaisma, Dieva svētība un dzīvības enerģija. Ar šo dziedniecības sistēmu varam dziedināt sevi un atbrīvoties no pagātnes smaguma, tādējādi veidojot gaišāku šodienu un rītdienu. Reiki masāža harmonizē, atbrīvo prātu un ķermeni, uzlabo veselību. Šī masāža palīdz sniegt sev brīdi laika un miera. Reiki masāžas laikā ir iespēja apstāties un padomāt vai tas kur es eju un tas ko es daru man ir nepieciešams, tā ir iespēja pievērst sev savu uzmanību.

Reiki masāžas iedarbība ir pārsteidzoša, jo tā var atjaunot organismu – attīra ķermeni no toksīniem un šlakvielām, uzlabo miegu un darbaspējas, palīdz pārvarēt sarežģījumus, harmonizē. Reiki masāža galvenokārt iedarbojas uz prāta blokiem, tā palīdz stiprāk iemīlēt sevi un uzticēties sev. Šī masāža palīdz atrisināt sarežģītas situācijas, atrisināt attiecības, labāk izprast citus cilvēkus, labāk koncentrēties uz mērķiem un sasniegt tos, atklāt savus slēptos talantus un neapjaustās spējas.

Reiki masāžu veic sertificēta Reiki praktiķe. Šī masāža sākas ar Reiki roku pozīcijām, kuras dziedina un atslābina prātu, mentālo ķermeni, relaksē fizisko ķermeni. Pēc enerģētiskajām kustībām seko viegla masāža, kuras laikā cilvēks turpina saņemt dziedinošo Reiki enerģiju.

Reiki nav reliģija vai okultisma paveids, tas arī nav neviens no psiholoģijas paveidiem. Reiki ir dzīvības baltās gaismas jeb beznosacījuma mīlestības enerģija, kuru Reiki praktiķis saņem no visuma un nodod tālāk pacientam. Tās nevar būt par daudz un tā vienmēr nonāk tur, kur cilvēkam ir visvairāk nepieciešama.

Reiki masāža lieliski saskan ar tradicionālo medicīnu, jo šī dziedinošā enerģija palīdz atjaunoties un atveseļoties pēc operācijām, zāļu terapijām vai pat apstarošanām.

5 Reiki principi – Jau šodien es esmu priecīgs, Jau šodien es esmu mierīgs, Jau šodien es uzcītīgi un godīgi strādāju, Jau šodien es pateicos par visu svētību, ko saņemu, Jau šodien es esmu labestīgs un mīlu visu.

Pieteikties!