punktu masāžaViens no punktu masāžas veidiem ir Ajūrvēdas punktu masāža Marma Čikitsa. Tās laikā tiek masēti TIKAI marmas punkti, kurus stimulē gan ar maigu rokas kustību, gan silda ar degošu Tibetas smaržkociņu. Šīs 50 minūšu procedūras laikā tiek izmantoti ļoti spēcīgi siltu ēterisko eļļu maisījumi, kas pastiprina masāžas iedarbību. Šī punktu masāža spēcīgi piepilda ar enerģiju, uzlabo orgānu funkcijas, uzlabo garastāvokli.

Marmas punkti ir enerģētiskie punkti, kas atbild par noteiktu orgānu darbību organismā un ir saistīti ar cilvēka garīgo pasauli. Tāpēc šī punktu masāža iedarbojas gan uz fizisko ķermeni, gan veic spēcīgu enerģētisko iedarbību, kā rezultātā tiek mazināta arī tāda īpašība kā neizlēmība un tiek spēcīgi attīstīta cilvēka intuīcija.

Marma Čikitsa punktu masāža uzlabo iekšējo orgānu funkcijas un tās pastiprina, mazina stresu un depresiju, uzlabo garastāvokli, stimulē vairogdziedzera un hipofīzes darbību, palīdz vieglāk skaļi izrunāt emocijas un domas, uzlabo balss tembru, attīsta intuīciju, uzlabo sirdsdarbību, uzlabo gremošanas sistēmas darbību, stimulē aknas, nieres, liesu, uzlabo imūno sistēmu, smalko asinsriti, mazina neizlēmību un šaubas.

Ir daudz un dažādu veidu kā veicināt svara samazināšanos un sabalansētu enerģijas ķermenī. Punktu masāža ir viena no tādām metodēm, kura palīdz sakārtot domas, mierīgāk uztvert notiekošo, līdz ar to pamazām ienesot mieru un izmaiņas arī fiziskajā ķermenī.

Punktu masāža iedarbojas līdzīgi kā adatu terapija vai piededzināšana, atšķiras tikai ar to, ka masējot enerģētiskos punktus ar pirkstu galiem vai attālināti sildot ar vīraku, āda netiek savainota. Pavisam kopā cilvēka ķermenī atklāti ap 700 šādu enerģētisko punktu, bet masāžās visbiežāk tiek izmantoti kādi 150 punkti.

Punktu masāžu nedrīkst veikt gadījumos, ja ir labdabīgi un ļaundabīgi jaunveidojumi, asinsrades un asinsistēmas slimības, grūtniecība, infekcijas slimības un drudža stāvoklis, izteikti liels vājums, uzreiz pēc operācijām, paaugstināta temperatūra, akūtas sāpes.

Marma Čikitsa punktu masāža dod iespēju sajust un izbaudīt to, kā tiek sasildīti un pildīti ar enerģiju vairāki Marmas punkti. Šī procedūra izteikti atbrīvo, un novērš satraukumu, jo tā rada pilnīgu uzticēšanos masierim. Punktu masāža sasilda katru punktu vai atvēsina to. Ar katru nākamo punktu var sajust, kā arvien vairāk tiek atbrīvots ķermenis, katrā muskulītī ieplūst vieglums un gaisīgums. Mierīgā mūzika rada līdzsvara sajūtu, šī masāža šķiet kā lidojums mazliet virs zemes. Pēc procedūras visu ķermeni un garu pārņem miers, un iestājas apgarota labsajūta.

Pieteikties!