Pretcelulīta masāžaKatras sievietes kvēlākā vēlēšanās ir izskatīties nevainojami – tvirtu augumu, samtainu, maigu un pavisam gludu ādu. Ziemā tam pievēršam mazāk vērības, jo neskaitāmās apģērba kārtas visu nosedz un ir viegli par to vienkārši nedomāt, bet tuvojoties pavasarim vai kādam svarīgam pasākumam, saprotam, ka kaut kas ir jādara un STEIDZAMI. Pa ziemu uzauguši pāris lieki centimentri, kopējo attēlu bojā vēderiņš vai vēl ļaunāk – nez no kurienes ir uzradies visu sieviešu lielākais bieds – celulīts. Nu lūk, Tu jau esi apņēmusies skriet uz veikalu un pa pusalgu sapirkt pretcelulīta līdzekļus… Ja vien tas viss būtu tik vienkārši…

Pat vislabākie pretcelulīta līdzekļi spēj iedarboties tikai līdz 25%… Ko nu? 25% celulīta aizvāksim un pārējie 75%, lai turpina gozēties uz visādi citādi skaistajām un slaidajām kājiņām? Nu, nē! Ir jārīkojas. Viens no veidiem, kā uzsākt aktīvu rīcību ir pretcelulīta masāža.

Celulīta rašanās galvenie cēloņi:

 • Olbaltumu apmaiņas traucējumi;
 • Mazkustīgs dzīvesveids;
 • Nekārtna barošana;
 • Stress;
 • Nogurums;
 • Traucējumi hormonālajā procesā

Pretcelulīta masāža ( anticelulīta masāža ) tiek sākta ar pīlingu jeb skrubīti uz sausas ādas, tad turpinās ar vieglu mīcošu un berzējošu klasisko masāžu. Pēc tās turpinās jau daudz dziļāka, spēcīgāka celulīta masāža, kura kārtīgi izkustina un ļoti dziļi izsilda ādu un arī dziļākos audus, pēc tās seko nomierinoša un relaksējoša masāža ar eļļu. Celulīta masāža ir ļoti dziļa un spēcīga, tāpēc to var izmantot gan pret celulītu, gan arī kā labu palīgu tievēšanā, īpašu vērību piegriežot zonām, kurās liekie tauciņi daudz nelabprātāk un lēnāk iet prom. Šīs vietas kārtīgi izsildot un izkustinot, izejot pilnu kursu, var panākt labus rezultātus.

Pretcelulīta masāžas mērķi:

 • Uzlabot venozo un limfātisko cirkulāciju;
 • Novērst celulītu;
 • Uzlabot audu apgādi ar skābekli;
 • Samazināt tauku nogulsnējumus;
 • Tonizēt audus, nostiprināt ādu;
 • Atjaunot muskuļu tonusu;
 • Atjaunot šūnu vielmaiņas aktivitāti;
 • Uzlabojot organisma šķidrumu cirkulāciju, izvadīt no organisma liekos šķidrumus – novērst tūskas un ādas negludumus;
 • Samazināt taukaudus.

Anticelulīta masāža izceļas ar to, ka vislabāk novērš ādas negludumus, bet tai ir arī citu masāžu īpašības, tādas kā audu tonizēšana, kā jau jebkura masāža arī šī lieliski uzlabo asinsriti, kā arī limfas plūsmu.

Piedāvāju trīs celulīta masāžas veidus, kuriem ir dažāda pieeja celulīta novēršanai, bet iedarbība ļoti līdzīga – visi šie masāžas veidi padara ādu gludāku, samtaināku, elastīgāku.

Limfodrenāžas masāža – Viens no efektīgākajiem veidiem kā novērst celulītu ir limfodrenāžas masāža, jo tā izkustina limfu un palīdz tai vieglāk nonākt līdz tās utilizācijas vietai, atbrīvo limfvadus. Pēc šīs masāžas rodas līdzsvars visās orgānu sistēmās. Limfodrenāžas masāžas galvenais uzdevums ir atbrīvot no šlakvielām un toksīniem, bet līdz ar to izlīdzinās āda, tās krāsa kļūst vienmērīgāka, ādā uzlabojas asinsrite, limfas plūsma, kas uzlabo vielmaiņu – tādā veidā tai labāk piekļūst barības vielas un ātrāk var aizplūst prom liekais jeb toksīni.

Pretcelulīta masāža ar medu – Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai. Pretcelulīta masāža ar medu uzlabo visu organisma stāvokli kopumā, jo tā spēcīgi uzlabo asinsriti un limfas plūsmu visā ķermenī. Celulīta masāža ar medu patīkami pārsteidz arī medus īpašību dēļ, jo tajā esošās bioloģiski aktīvās vielas baro ādu palīdz vieglāk izvadīt liekos toksīnus un šlakvielas. Medus masāža izlīdzina samazina tauku nogulsnējumus, zemādas sabiezējumus, atbrīvo ādu, tonizē ādu un muskuļus.

Ārstējot celulītu ir svarīga asinscirkulācijas uzlabošana un limfodrenāžas veicināšana, kas arī ir par iemeslu, lai mazinātos liekie centimetri un āda kļūtu maigāka, elastīgāka, tvirtāka un gludāka.

Pretcelulīta masāža – pretcelulīta masāža jeb anticelulīta masāža vislabāk izlīdzina ādas negludumus. Šī celulīta masāža pirmkārt novērš celulītu, uzlabo venozo un limfātisko cirkulāciju, uzlabo audu apgādi ar skābekli, samazina tauku nogulsnējumus, atjauno muskuļu un ādas tonusu, nostiprinot ādu, atjauno šūnu vielmaiņas aktivitāti, samazina taukaudus, novērš tūskas un ādas negludumus.

Pieteikties!