Piemērotākās masāžas izvēle. Pašlaik masāžas salonos Rīgā ir tik liela un plaša masāžu veidu izvēle, ka ir viegli apjukt un īsti nesaprast, kuru masāžu tad īsti izvēlēties. Speciālisti uzskata, ka laika gaitā pasaulē ir izveidojušies ap 200 dažādu masāžu veidu. Spamasaza.lv telpās piedāvājam šobrīd 16 masāžu veidus, no kuriem atsevišķi izdalās SPA masāžas procedūras, kuras iedalās 4 dažādās procedūrās.

Piedāvājam īsu aprakstiņu, kādiem mērķiem ir paredzēts katrs no masāžu veidiem:

1. Muguras masāžu vislabāk izvēlēties gadījumos, kad vēlamies jau iepriekš parūpēties par muguras un mugurkaula veselību. Šī masāža atbrīvo muskuļus no spriedzes apkakles zonā, mugurā un sēžas zonā. Kā mēs jau zinām, tad ilgstošs saspringums var radīt dažādas sāpes un pat deformācijas, tāpēc par muguras veselību jārūpējas laicīgi. Šī masāža arī lieliski novērš muskuļu sāpes šajās zonās.

2. Klasisko masāžu var izvēlēties gadījumā, ja nepieciešama spēcīga masāža ar dziļu, muskuļus izmīcošu un izsildošu iedarbību.

3. SPA masāžas ir tādas procedūras, kurām ir divi vienā vērtība – pirmkārt, šīs procedūras lieliski un veiksmīgi iedarbojas kosmētiski, uzlabojot izskatu (pateicoties kvalitatīvai kosmētikai) un šai procedūrai nāk klāt vēl patīkamās relaksējošās un iedvesmojošās sajūtas, kas rodas no masāžas iedarbības. Turklāt par cik šīm procedūrām raksturīgs, ka daudz jābūt saskarsmē ar ūdeni, tad vēl šīs procedūras patīkami atspirdzina un maigi attīra gan ķermeni, gan prātu. Šīs masāžas caurstrāvo ūdens dziedinošā un atveldzējošā enerģētika.

4. Visi ajūrvēdas masāžu veidi ir dziļi relaksējoši, dziednieciski. Šie masāžu veidi sākumā patīkami reibinoši atslābina, bet nākamajā dienā vai pēc pāris stundām rodas spēcīgs enerģijas pieplūdums un iedvesma, jo šīs masāžas ir enerģētiski uzlādējošas, pozitīvu emociju veicinošas.

5. Čampi masāža ir viens no ajūrvēdas masāžu veidiem, kuram ir arī iepriekšminētā iedarbība, bet vēl bez tās Čampi masāža spēcīgi uzlabo koncentrēšanās spējas un novērš dažādas izcelsmes galvas sāpes, kā arī novērš galvā esošos domu vai fiziskos saspringumus.

6. Punktu masāža arī ir īpašs ajūrvēdas masāžu veids, kurā pat nenotiek masāža ar mīcīšanu un vibrāciju, kā tas ir ierasts. Punktu masāža notiek tikai uz atsevišķiem punktiem, kuri tiek masēti ar pirkstiem un pēc tam sildīti ar degošu vīraku. Šī punktu masāžas procedūra ir dziednieciska, izteikti līdzsvarojoša un harmonizējoša. Šo metodi var un ir ieteicams izmantot pēc smagiem vai vieglākiem satricinājumiem. Šī procedūra izteikti sakārto domas, atbrīvo no negatīvām emocijām, vairo pozitīvās emocijas, attīsta intuīciju, uzlabo orgānu darbību, mazina neizlēmību.

7. Pie relaksējošās masāžas veidiem var pieskaitīt jebkuru masāžas veidu, kura laikā ķermenis tiek atbrīvots no fiziskā un garīgā sasprindzinājuma un rodas lidojuma sajūta, bet pēc tās rodas dzirkstošs prieks. Mēs esam īpaši izcēluši pie tādām relaksējošo ajūrvēdas masāžu un Čampi galvas masāžu, bet šeit var būt tikpat labi arī relaksējošā medus masāža, Reiki masāža vai šokolādes masāža. Visas šīs masāžas patīkami atslābina, veicina pozitīvas emocijas un sajūtas, uzpilda ar enerģiju un iedvesmo.

8. Pretcelulīta masāža, kas tiek taisīta ar rokām, līdzīga klasiskajai masāžai, bet atšķirās ar to, ka šeit ir specifiskās mīcošās un dziļi sildošās kustības, kuras palīdz samazināt apjomus un samazināt zemādas sabiezējumus jeb celulītu, padarot ādu gludu. Šo masāžu veic tieši uz celulīta skartajām zonām (tie var būt augšdelmi rokām, vēders, gurnu rajons, augšstilbi kājām un reizēm celulīts mēdz būt pat uz kāju apakšstilbiem), ilgstoši un rūpīgi šīs zonas izsildot un izmasējot. Šī ir lieliska metode cīņā pret celulītu. Vēl pret celulītu labi iedarbojas arī limfodrenāžas masāža, medus masāža un nedaudz šokolādes masāža.

9. Limfodrenāžas masāža ir ļoti viegla masāža, kuras laikā ar vibrāciju un vieglām viļņveida kustībām tiek aktivizēta limfas plūsma. Šī masāža paredzēta, lai pastiprināti attīrītu organismu no toksīniem, samazinātu tūskas, novērstu liekā šķidruma uzkrāšanos. Limfodrenāžas masāža lieliski darbojas arī pretcelulīta programmās.

10. Medus masāžu var izvēlēties, ja gribas apvienot patīkamo ar lietderīgo – medus masāža izteikti uzmundrina, turklāt ar šo masāžu var ļoti labi sasildīt audus, līdz ar to novērst vai mazināt dažāda veida sāpes. Šī masāža arī ir lieliska cīņā pret celulītu. Medus ir arī vērtīgs vitamīnu avots ādai un āda pēc šīs masāžas kļūst īpaši samtaini maiga, gluda un patīkama, turklāt sildošā sajūta sasildītajos muskuļos turpinās vēl ilgi pēc masāžas.

11. Šokolādes masāžu var izvēlēties īstens gardēdis, šokolādes mīļotājs vai piedzīvojumu meklētājs. Šī masāža ir īpašs un interesants piedzīvojums. Šokolādes masāža uzlādē ar pozitīvām emocijām, veicina laimes hormonu izstrādāšanos, baro ādu ar dažādiem vitamīniem – āda kļūst zīdaini maiga, patīkama pieskārienam. Vēl šī masāža izteikti relaksē, atbrīvo prātu un ķermeni no stresa radītā sasprindzinājuma.

12. Kakla masāža atslābina kakla un plecu muskuļus. Šī masāža ir īpaši vērtīga tiem cilvēkiem, kuriem ikdienā ir daudz stresa, ļoti jāsasprindzina prāts ikdienas darbā vai arī apkakles zona atrodas patstāvīgā sasprindzinājumā.

13. Kāju masāža piemērota cilvēkiem, kas ikdienā daudz noslogo kājas – daudz staigā vai strādā darbu, kurā pārsvarā jāstāv kājās. Kāju masāža noņem spriedzi kāju muskuļiem, uzlabo ķermeņu šķidrumu plūsmu un līdz ar to vielmaiņu kājās. Pēc šīs masāžas kājas kļūst vieglas kā pūciņas. Šī masāža novērš kāju smagumu un rada patīkamu viegluma un brīvības sajūtu kājās.

14. Vēdera masāža ir piemērota jebkuram cilvēkam, kuram rūp sava veselība, laba vielmaiņa un laba pašsajūta. Vēdera masāža līdzīgi limfodrenāžas masāžai palīdz pastiprināti atbrīvoties no toksīniem un šlakvielām, līdz ar to uzlabo vielmaiņu – vēders sāk labāk strādāt un attīrīties. Vēl šī masāža var būt kā kosmētiska procedūra vēdera apjoma samazināšanai, ādas pievilkšanai un skaistas gludas ādas sasniegšanai.

15. Krūšu masāža arī palīdz atbrīvoties no toksīniem, šī masāža piemērota krūšu veselības un skaistuma veicināšanai.

16. Reiki masāža ir vairāk kā meditācija un sevis pilnveidošanas procedūra. Šī masāža harmonizē, līdzsvaro, palīdz sakārtot domas un pārvarēt sarežģījumus, kā arī stiprāk iemīlēt sevi un sev uzticēties, novērš dažādu problēmu cēloņus mentālā plānā.

Tādi ir masāžu veidi, katrs var atrast sev piemērotāko un vērtīgāko masāžu Rīgā, tomēr, ja vēl joprojām ir šaubas, kuru no masāžu veidiem izvēlēties, tad var konsultēties ar speciālistu pa tālruni 20446699 un izrunāt savu individuālo jautājumu un vienoties par sev piemērotākajiem masāžu variantiem mūsu masāžas salonā.

Pieteikties!