muguras masāžaAustrumos tiek uzskatīts, ka cilvēka mugurai ir liela ietekme uz veselību un dzīvi, mugurā atrodas mugurkauls, kurš simbolizē cilvēka dzīves un misijas ceļu. Arī tradicionālajā medicīnā mugurai un mugurkaulam tiek piešķirta ļoti liela nozīme, jo caur tiem iet ķermeņa svarīgākie nervi, kuri atbild par visu ķermeni. Šī iemesla dēļ muguras masāža ir viena no svarīgākajām, tās laikā tiek atbrīvoti muguras muskuļi no sasprindzinājuma, uzlabojas asinsrite, uzlabojas limfas plūsma.

Tieši muguras masāžas laikā cilvēks var vislabāk relaksēties un atbrīvot prātu, līdz ar to muguras masāža ir ļoti svarīga, lai atbrīvotos no ikdienas stresa, dažādām muguras un galvassāpēm, uzlabotu pašsajūtu, izvadītu toksīnus, noņemtu bezmiegu.

Muguras masāža tiek veikta visai mugurai, iekļaujot šajā masāžā arī apkakles zonas un sēžas muskuļu masāžu.

Piedāvājam dažādas muguras masāžas Rīgā – klasiskā masāža, medus masāža, kā arī Ājurvēdas Marmas Keralas muguras masāža.

Šīs masāžas atbrīvo no muguras, plecu, galvas un citām sāpēm un sniedz brīvības sajūtu.

√ Ārstnieciskā muguras masāža ir stipra, kuras laikā ar glāstošiem, mīcošiem un vibrējošiem paņēmieniem tiek novērstas dažāda veida muguras sāpes, sāpes rokās vai kājās, galvassāpes, sāpes plecos vai apkakles zonā. Katram klientam tiek piemeklēts individuāls ārstnieciskais masāžas komplekts, kura mērķis ir sasniegt visātrāko maksimāli labāko rezultātu.
Ārstnieciskās muguras masāžas cena ir 25 eiro.

√ Klasiskā muguras masāža ir spēcīgāka, piemērota lielāka muskuļu tonusa novēršanai, rūpīgi atbrīvo muguras audus no stresa un saspringuma. Šis masāžas veids vislabāk no citiem iedarbojas uz muskuļiem – palielina muskuļu elastību un spēku.
Klasiskās muguras masāžas cena ir 25 eiro.

√ Medus muguras masāža ir ar vairākām iedarbībām – pirmkārt medus ir saules smarža, kas no ziediem saglabāta bišu kārēs, otrkārt medus satur daudz vitamīnu, kuri baro ādu, padarot to samtainu un maigu, kā arī dziļi baro pārējos audus, dodot ķermenim enerģiju. Medus masāža ir ļoti patīkama, bet var būt arī nedaudz sāpīga, tomēr vispatīkamākais efekts ir pēc masāžas, kad mugurai ir silta un atbrīvota sajūta visas dienas garumā. Šis masāžas veids visspēcīgāk no visiem attīra ādas virskārtu, padarot ādu elastīgāku un dodot tai iespēju vieglāk elpot un uzņemt medū esošos vitamīnus, kā arī izteikti uzlabo asinsriti un limfas plūsmu.
Medus muguras masāžas cena ir 35 eiro

√ Ajūrvēdas Marmas Keralas muguras masāža ir mierīga, ar siltu eļļu, bet ar ļoti dziļi dziedniecisku efektu. Šī masāža ir ar gadsimtiem dziļām saknēm, kuras meklējamas Kerolas apgabalā Indijā, kur tā līdz pat mūsdienām tiek uzskatīta par Ājurvēdas medicīnas neatņemamu sastāvdaļu. Šis muguras masāžas veids palīdz dziedināt dažādas problēmas jau mentālā plānā, mazina nogurumu, veicina tūsku uzsūkšanos, mazina sāpes.
Ajūrvēdas Marmas Keralas muguras masāžas cena ir 35 eiro.

Uzlabojot asinsriti, limfas plūsmu uzlabojas arī enerģijas cirkulācija ķermenī, kas rada enerģijas pieplūdumu līdz ar to viens no muguras masāžas efektiem ir hroniska noguruma noņemšana.

Muguras masāža līdzīgi kā Čampi galvas masāža ir viens no ātrākajiem un efektīgākajiem veidiem kā novērst ikdienas sasprindzinājumu visā ķermenī, patīkami relaksēties, uzlabot limfas plūsmu, asinsriti un skābekļa piegādi visā ķermenī. Šo masāžu var izvēlēties, ja nav īsti daudz laika, lai masētu visu ķermeni, jo tā uzlabo visa ķermeņa pašsajūtu un stāvokli kopumā.

Pieteikties!