Medus masāžaMedus masāža ir viens no populārākajiem un efektīgākajiem masāžas veidiem, kuru jau gadu simtiem ilgi izmanto veselības stiprināšanai, un tā lieliski paaugstina organisma tonusu. Medus ir saules smarža, kas no ziediem saglabāta bišu kārēs, medus satur daudz vitamīnu, kuri baro ādu, padarot to samtainu un maigu, kā arī dziļi baro dziļākos audus, dodot ķermenim enerģiju.

Medus vienlaicīgi baro organismu, dodot tam vitamīnus, kā arī palīdz straujāk izvadīt toksīnus no organisma. Šī masāža uzlabo asinsriti gan ādā, gan dziļākos slāņos, relaksē muskuļus. Medus masāža iedarbojas kā lieliska relaksējoša un atjaunojoša procedūra, kas ir ļoti vērtīga ādai.

Medum piemīt arī sildoša, antiseptiska un ādu mīkstinoša iedarbība. Šis masāžas veids attīra ādas virskārtu, novērš zemādas sabiezējumus, padarot ādu elastīgāku un dodot tai iespēju vieglāk elpot un uzņemt medū esošos vitamīnus, kā arī izteikti uzlabo asinsriti un limfas plūsmu.

Medus masāža ir viena no vērtīgākajām masāžām, lai atbrīvotos no celulīta. Šī masāža lieliski attīra un atjauno ādu, palīdz novērst celulītu, kā arī ir noderīga figūras koriģēšanai. Pretcelulīta medus masāžu uzsāk ar pīlinga masāžu, ko veic ar abrazīviem cimdiem, sāls skrubīti vai sausu dvielīti uz sausas ādas. Pēc tam seko medus masāža, kura var sniegt mainīgas izjūtas – gan patīkamas, gan mazāk patīkamas. Iesākumā tiek viegli iemasēts medus, pēc tam ar viegli pliķējošām kustībām un vēlāk jau plaukstas stingri pielīmējot pie ķermeņa un strauji atraujot tiek veikta masāža. Šāda procedūra notiek tik ilgi, kamēr āda ir medu gandrīz uzsūkusi. Ārstējot celulītu ir svarīga asinscirkulācijas uzlabošana un limfodrenāžas veicināšana, kas arī ir par iemeslu, lai mazinātos liekie centimetri un āda kļūtu maigāka, elastīgāka un gludāka. Pēc šīs masāžas veic masāžu ar siltiem mitriem dvieļiem. Pēc dvielīšu procedūras tiek veikta harmonizējoša limfodrenējoša masāža ar siltu eļļu, kuras laikā var atpūsties un relaksēties. Šī medus masāža ir veicama tikai atsevišķām ķermeņa zonām.

Ir arī otrs medus masāžas veids – relaksējošā medus masāža, kura ir ar mierīgāku iedarbību ar mērķi uzlabot ādas stāvokli, atbrīvot prātu no ikdienas stresa. Šis masāžas veids ir relaksējošs un ar ļoti līdzīgu iedarbību kā šokolādes masāžai. Atliek vienīgi izvēlēties, kurš aromāts priekš paša ir relaksējošāks un patīkamāks. Arī šo medus terapiju uzsāk ar pīlinga masāžu, ko veic ar abrazīviem cimdiem uz sausas ādas. Pēc tam seko limfodrenējoša masāža ar medu. Šo masāžu var veikt visam ķermenim.

Medus masāža īpaši tiek ieteikta locītavu slimību, vielmaiņas, imunitātes traucējumu gadījumā, kā arī celulīta gadījumā, jo aktivizē visu ķermeni kopumā un palīdz tam vieglāk pašatjaunoties.

Masāža nav vēlama nopietnu sirds slimību, paplašinātu vēnu, akūtu iekaisumu, audzēju un atsevišķu traumu gadījumā. Sevišķi vajadzētu uzmanīties cilvēkiem, kuriem ir alerģija pret jebkuru no bišu valsts produktiem!

Vēl efektīgāka medus masāža kļūst pēc iztvaicēšanās pirtī, jo tās laikā atverās poras, āda sāk jau pielāgoties un medus var iedarboties vēl dziļāk.

Pēc masāžas vēlams izdzert 1,5 – 2l ūdens vai zāļu tējas – tas pastiprina masāžas iedarbību un palīdz vēl vairāk uzlabot organisma stāvokli.

Pavisam kopā medus masāža sastāv no 10 – 15 seansiem, kuru skaits atkarīgs no mērķa – no tā cik izteikts celulīts, kurš jānovērš, vai arī masāža veicama vienkārši ādas pievilkšanai un tonusa paaugstināšanai. Medus masāžu problēmzonām kategoriski nedrīkst veikt katru dienu, bet tā veicama tikai katru otro dienu (nedrīkst izlaist arī vairāk kā 2 dienas starpā, jo tad zūd efektivitāte), jo tā spēcīgi trennē muskuļus, tai skaitā arī sirdi un var organismam rasties pārslodze.

Medus masāžas plusi :

  • uzlabo organisma stāvokli kopumā.
  • apgādā organismu ar barības vielām;
  • medus sastāvā esošās bioloģiski aktīvās vielas nonāk asinsritē un organisms vieglāk atbrīvojas no šlakvielām un toksīniem;
  • spēcīgi uzlabo asinsriti visos ādas slāņos, kā arī visā ķermenī;
  • āda tiek attīrīta, kļūst maiga un zīdaina, tiek izlīdzināti zemādas sabiezējumi, tā kļūst arī elastīgāka;
Pieteikties!