masāžas saloni Rīgā
Masāžas salons – kāpēc izvēlēties apmeklēt masāžas salonu?
Masāžas Rīgā kļūst arvien populārākas, gluži tāpat kā tās izpelnījušās atzinību arī visur citur pasaulē, it īpaši tādās vietās, kur ir daudz saspringuma un stresa ikdienā. Tas tādēļ, ka masāža ir viens no zināmākajiem un pieejamākajiem pretstresa līdzekļiem, kas turklāt arī pozitīvi ietekmē veselību un paceļ kopējo pašsajūtu.

Masāžas salons no skaistumkopšanas salona vai kāda cita salona atšķiras ar to, ka šajā salonā īpaša vērība tiek pievērsta tieši masāžai, SPA procedūrām, ķermeņa kopšanas procedūrām utt. Īpašs uzsvars tiek vērsts tieši uz maksimālās vērtības sniegšanu klientam, ko spēj dot masāža vai kāda cita kompleksa ķermeņa kopšanas procedūra. Vēl masāžas saloni, kas ir vērsti tieši uz kvalitatīvas masāžas sniegšanu ir klusāki, mierīgāki, tajos ir lielāka iespēja gūt iekšējo mieru, harmoniju un līdzsvaru. Tas tādēļ, ka masāžas salons parasti ir bez frizētavas un no tās izrietošajām skaņām, piemēram, fēna dūkšanas, vai arī frizierim ir jākomunicē ar klientu – daudz jārunā, lai noskaidrotu klienta vēlmes utt., šajā gadījumā, ja masāžas kabinets atrodas līdzās frizieru telpai, šīs sarunas var traucēt klientam masāžas laikā atbrīvoties un atpūsties no ikdienas steigas. Tādēļ masāžas salons ir laba izvēle, ja vēlaties sniegt šos svētkus – kvalitatīvu masāžu sev vai kādam citam.  Arī masāža un SPA procedūras masāžas salonā tiek veiktas ar individuālāku pieeju un attieksmi, jo tie ir šī salona galvenie pakalpojumi, kuriem jābūt augstā līmenī.

Vēl masāžas salons ir tāda vieta, kurā maksimāli tiek padomāts par komfortu pat līdz sīkumiem. Šeit tiek iedoti dvieļi, čības, halāts, vienreizējā apakšveļa, garos matus ir iespēja saņemt ar sprādzi vai matu gumiju, dažām masāžām var būt vajadzīgs fēns, tad to arī piedāvājam, ja ir nepieciešams un vēl daudz citu lietu par ko ir padomāts un jums par to nav jālauza galva vai jāatceras paņemt līdzi. Jūsu iespēja ir vienkārši ierasties un izbaudīt patīkamo procedūru, gūstot pozitīvo sev nepieciešamo emociju un vērtību.

Masāžas saloni Rīgā ir dažādi un arī tajos sastopamā atmosfēra mēdz būt dažāda. Mēs uzskatām, ka personiska un individuāla attieksme pret katru klientu ir viens no svarīgākajiem faktoriem masāžas salonā. Masāžas salons ir vieta, kuras darbinieki nemitīgi pilnveidojas profesionālajā jomā, atbildīgi izturas pret savu darbu un klientu, spēj vairot pozitīvas emocijas.

Uzskatām, ka masāžas salona darbiniekiem ir jāspēj būt atvērtiem jaunām idejām un piedāvājumiem.  Reizēm cilvēki vēlās, dāvinot dāvanu karti, vai izbaudot procedūru, īpaši individualizēt kādu no SPA procedūrām vai masāžām. Viens no piemēriem – jaunai dāmai tika pasūtīta pirts SPA procedūra skaistai ādai, tajā ietilpa ķermeņa pīlings, izsildīšanās pirtī, šokolādes masāža un medus masāža mugurai, kā rezultātā āda ieguva skaistu toni un tika atsvaidzināta, atspirdzināta – pabarota ar vērtīgiem vitamīniem un minerālvielām, bet pašai meitenei pozitīvas emocijas, liels prieks, pacēlums un iedvesma. Mājaslapā nav izveidots šāds piedāvājums, bet vienojoties ar dāvanu kartes dāvinātāju, radījām šādu īpašu individuālu procedūru.

Masāžas salons ir tā vieta, kur cilvēks iet relaksēties, atpūsties, saņemt pozitīvu enerģiju, tāpēc tā darbiniekiem ir jādarbojas ar vislielāko atbildību. Masāžas saloni Rīgā ir kā miera ostas, tās burvīgās miera saliņas skrienošās vides pašā centrā, kurās var gūt veselīgu reibuma stāvokli jeb tvert laimes sajūtas brīdi. Spamasaza.lv ir tāda vieta jeb masāžas salons, kurš ir ar īpaši privātu un klusu gaisotni, sasniedzamā vietā – Rīgas centrā. Šajā pašā miera un laimes oāzē ir iespēja izbaudīt pirti, galvu reibinošu un harmonizējošu masāžu, vai šo abu piedzīvojumu apvienojumu – SPA procedūru, kuras laikā ir iespēja kļūt vēl relaksētākiem, priecīgākiem un skaistākiem. Mūsu atrašanās vieta ir centrā, tomēr tas ir nedaudz tā kā nostāk no paša skaļā centra un lielās tur notiekošās rosības, līdz ar to šeit ir vēl divas patīkamas lietas, iespēja novietot blakus ēkai savu auto un izbaudīt Rīgai neraksturīgo mieru. Braucot uz šejieni ar sabiedrisko transportu ir iespēja lēnām iziet caur parku, baudīt tā zaļo zaru šalkas vasarā un ziemas kluso mieru ziemā.

Pieteikties!