Procedūrā ietilpst izsildīšanās pirtī, ķermeņa pīlings un masāža.Procedūra tiek sākta ar patīkamu izsildīšanos pirtī. Tai seko ķermeņa pīlings, kurš lieliski baro ādu, jo tiek veikts ar vienu no dabiskākajiem un tīrākajiem sāļiem pasaulē ar ļoti augstu minerālu daudzumu – Na, K, Cl, Ca, Mg, Fe, Zn, Cu. Šis skrubis sakārto ūdens saimniecību organismā, aizvāc lieko šķidrumu, bet neatņem par daudz šķidruma no starpšūnu telpas, lieliski attīra ādu – palīdz novērst akni.

Pēc ādas sagatavošanas seko viegla, relaksējoša un limfodrenējoša masāža, kura uzlabo visu vielmaiņu organismā, uzlabo asinsriti, limfas plūsmu, atjauno ādu, palīdz attīrīt organismu, paaugstina tonusu – možumu. Šī masāža ir sildoša un lieliski novērš dažāda veida sāpes, samazina nogurumu, rada komforta sajūtu.

SPA procedūras ķermeni dziļi attīra, palīdz atbrīvoties no celulīta, sakārto, palīdz tievēšanas procesos, uzlabo ādas stāvokli. Āda kļūst maiga, zīdaina, elastīga un patīkama.

SPA Latvijā ir ienācis salīdzinoši nesen, visur citur pasaulē to pazīstam ilgāk. Tomēr neskatoties uz to, ka SPA Latvijā ir nesen, tas jau ir kļuvis populārs ne tikai Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās. Mēs SPA procedūras piedāvājam Rīgā. SPA atpūta kļūst arvien iecienītāka pateicoties tā pozitīvajai iedarbībai uz prātu un ķermeni. Sanāk divi vienā – lieliska masāža, kura uzlabo ķermeņa izskatu, un tā arī atbrīvo prātu, izteikti relaksē un iedvesmo. Šāda SPA atpūta dod iespēju atslēgties no ikdienas un uz brīdi pabūt maigajā ūdeņu valstībā, kur ūdens ir kā dziednieks, attīrošais elements un vienlaikus enerģijas devējs un iedvesmotājs.

Iedomājoties vien, ka būs iespēja pasildīties pirtiņā, uzvēdī patīkama nojausma par iespēju palutināt ķermeni. Pirms pirtiņas kļūst jau vieglāk, jo biezā drēbju kārta tiek nomainīta pret mīkstu un patīkamu halātu. Visas domas un raizes tiek aizmirstas, jo pirtiņā patīkami smaržo pašas izvēlētā ēteriskā eļļiņa. Pēc brīža burvīgo noskaņu turpina masāža ar ķermeņa skrubi, kura palīdz labāk atvērties porām, sagatavo ādu turpmākajai masāžas iedarbībai. Vēl ir iespēja mazliet pasildīties un palaiskoties klusumā, siltajā pirtiņas atmosfērā… Ak vai cik patīkami izrādās ir tā nesteidzīgi sēdēt, sildīties, padomāt garāmskrienošās domas. Patīkami izstaipīties kā kaķim un tīksmi izkustināt katru kāju pirkstiņu. Nu jau var doties uz pašu svarīgāko – procedūru, kura padarīs ādu tik tvirtu un samtaini maigu. Katrs pieskāriens ir maigs un patīkams. Turpinājumā seko vēl viena iespēja dziļāk atpūsties, kuras laikā aktīvie ķermeņa kopšanas līdzekļi var padarīt savu darbu. Ah, drīz jau procedūras beigas un iespēja sevi nopētīt spogulī un aptaustīt burvīgi zīdaino ādu un nopriecāties cik ļoti patīkami ir tai pieskarties un ieraudzīt – cik es esmu skaista!

Pieteikties!