Limfodrenāžas masāžaTik daudzām masāžām tiek pieminēts, ka uzlabojas asinsrite un limfas plūsma. Limfa ir viens no ķermeņa šķidrumiem, kas līdzīgi asinsritei caurvij visus audus. Limfas šķidrums ir caurspīdīgs, reizēm balts un tajā tiek izdalīti toksīni, šūnu sairšanas galaprodukti un vīrusi. Limfātiskās sistēmas uzdevums ir izvadīt šīs šlakvielas no organisma. Diemžēl ar gadiem, dažādu iemeslu dēļ – mazkustīgs dzīvesveids, smēķēšana, medikamentu lietošana, dažādas slimības, stress, nepareiza ēšana – limfas plūsma kļūst lēnāka un organisms nespēj pietiekoši ātri pašattīrīties no liekajām šlakvielām.

Sliktas limfas plūsmas rezultātā organismā uzkrājas toksīni, kas var pazemināt imunitāti, radīt celulītu un maisiņus zem acīm, pasliktināt ādas stāvokli vai tās krāsu, veidot uztūkumus. Viens no efektīgākajiem veidiem kā to visu novērst ir limfodrenāžas masāža, jo tā izkustina limfu un palīdz tai vieglāk nonākt līdz tās attīrīšanas vietai, atbrīvo limfvadus. Pēc šīs masāžas rodas līdzsvars visās orgānu sistēmās.

Limfodrenāžas masāža koncentrējas tieši uz limfas virzīšanu pa limfvadiem, bet tā arī uzlabo asinsriti un harmonizē ķermeni, tomēr tās galvenais uzdevums ir atbrīvot no toksīniem un šlakvielām.

Vēl limfodrenāžas masāža uzlabo vielmaiņu, samazina tūskas, samazina sāpes, novērš liekā šķidruma uzkrāšanos, mazina nogurumu – relaksē, harmonizē, palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus – toksīnus.

Katra masāža, arī limfodrenāžas masāža, sākas ar ķermeņa iesildīšanu un dažiem klasiskās masāžas paņēmieniem, pēc tam ar mierīgām un patīkamām kustībām tiek veikta limfas drenāža sākot no ķermeņa lejas daļas uz augšu.

Limfodrenāžas masāža patīkami pārsteigs ar to kā uzlabojas ādas stāvoklis un pašsajūta. Jau pēc pirmās seansa reizes kājās ir jūtams vieglums un ir lidojuma sajūta, bet izejot visu masāžas kursu, kas ir 10 reizes, uzlabojas veselības stāvoklis, āda izlīdzinās, kļūst gludāka un elastīgāka.

Limfodrenāžas masāža ir viena no patīkamākajām procedūrām cīņā pret celulītu, pārējās masāžas iedarbojas dziļāk, nopietnāk, aizskarot arī dziļākos audus, bet limfodrenāžas masāža ar mierīgām roku kustībām izkustina organisma šķirdumus, tādējādi izlīdzinot ādas negludumus.

Pieteikties!