Laimē dāvanu karti Čampi galvas masāžai!

gal_295894938_large

Pavasarīgs sveiciens! Pavasaris ir klāt un labais noskaņojums līdz ar to. Putni līksmi gavilē un sveicina pirmos saules starus, sniega sega palēnām negribīgi atkāpjas un ielās parādās arvien lielāka rosība, jo katrs vēlas noķert pēc iespējas vairāk pirmos saulītes glāstus. Šis ir īstais brīdis sevis palutināšanai.
Spamasaza.lv izsludina jauku konkursu ar ļoti vērtīgu balvu – kāds laimīgais saņems dāvanā dāvanu karti Čampi galvas masāžai.

Piedalies Čampi galvas masāžas dāvanu kartes izlozē (konkurss): 25.marts – 30. aprīlis, izloze un veiksminieka paziņošana 30. aprīlī.

Šoreiz dāvanu karti laimējusi Tatjana Samoviča. Vēlam visiem veiksmi, piedaloties arī turpmākajos konkursos.

Konkursa nosacījumi:
1. Seko http://www.draugiem.lv/spamasaza lapai

2. Šī konkursa apraksta – http://www.draugiem.lv/spamasaza/news/laime-galvas-masazas-davanu-karti/ lapas apakšā Spied “man patīk“

3. Ieej http://www.spamasaza.lv lapā un jebkurā no masāžu veidiem atzīmē : ieteikt draugiem, twitter, facebook vai google plus.

Laimēt dāvanu karti Čampi galvas masāžai varēs arī dalībnieki, kas izpilda tikai 1. un 2. konkursa punktu, bet, izpildot arī 3. punktu, ir lielākas iespējas laimēt.

Spamasaza.lv ir vieta, kur var baudīt masāžas Rīgā, tādējādi saņemot visu cauru gadu dzīvesprieku, mieru un saulaini siltos pieskārienus.

Spamasaza.lv dāvanu karte spa ir skaista, gaumīgi noformēta dāvana par kuru dāvanas saņēmējs jo īpaši priecāsies, jo šī dāvanu karte izstrādāta no īpaša papīra, kas tai piedod samtaini maigu sajūtu. Jau paņemot rokās eleganto dāvanu karti, ir jūtams, ka spamasaza.lv telpās sagaidāms kas īpaši patīkams – glāstoša, zīdaini maiga, harmonizējoša un iedvesmojoša masāža sveču gaismā, skaistas un mierīgas mūzikas pavadījumā. Tā ir vērtīga atpūta, kura dod iespēju atgūties no ikdienas steigas, veltīt īpašu mirkli sev un izdzīvot pasakainu piedzīvojumu, tai pašā laikā stiprinot imunitāti un sniedzot labumu arī savai veselībai.
Čampi galvas masāža – īpaši nomierinoša un izteikti relaksējoša masāža, kuras laikā tiek masēta apkakles zona, roku augšdelmi, kakls, galvas matotā daļa, seja un ausis. Šī masāža ieved miera un harmonijas pasaulē, dziļi atslābina, atbrīvo no domām, visā ķermenī rodas viegluma un brīvības sajūta, piepilda ar enerģiju, uzlabo koncentrēšanās spējas un enerģētiski uzlādē. Pēc šīs masāžas pasaule kļūst krāsaināka, mirdz acis un pārņem dzirkstošs dzīvesprieks.

Strādājam no 8:00 – 18:00
pēc iepriekšēja pieraksta
pa tālruni 20446699

Pieteikties!