Krūšu masāžaKrūtis viena no skaistākajām Dieva dāvanām sievietes ķermenī. Kaut visas sievietes spētu tā domāt un to arī tā atzīt. Tomēr gandrīz katra otrā sieviete, ja ne vēl biežāk, aizdomājas par to, ka gribētu krūtis lielākas, mazākas, formīgākas, tvirtākas vai vispār savādākas. Skaistas, tvirtas krūtis ar samtainu ādu ir katras sievietes klusais sapnis. Patīkamais tajā visā ir tas, ka, ja vien nav vēlēšanās krūtis palielināt par 2 – 3 izmēriem, tad šis sapnis ir piepildāms arī bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Krūšu novecošanās procesus veicina daudz dažādu apstākļu – pārāk cieša veļa, sintētiska veļa, ikdienišķo rūpju trūkums (krūtis nepieciešams katru dienu masēt ar īpašu krūšu paceļošu krēmu), neveselīga pārtika, neregulāra ēšana, pārāk maz tiek lietots šķidrums uzturā, gaisa piesārņojums, smēķēšana, alkohola lietošana, kosmētiskie līdzekļi (īpaši dezodoranti) ar ķīmisku sastāvu utt.

Viens no risinājumiem kā uzlabot krūšu stāvokli ir krūšu masāža. Regulāra atļaušana krūtīm uz brīdi uzelpot. Krūšu masāža kopā ar ādas sabarošanu ar kvalitatīvu vitamīniem bagātu eļļu, palīdz krūtīm atjaunot izjukušo līdzsvaru, uzlabo ādas stāvokli – tā tiek pabarota, kļūst elastīga, sāk starot, kļūst maiga un zīdaina, patīkama pieskārienam, uzlabojas ādas krāsa. Krūšu masāža maigi un rūpīgi izkustina audus krūtīs, uzlabo asinsriti, uzlabo limfas plūsmu, tādējādi ne tikai uzlabojot krūšu formu un ādas stāvokli, bet arī ilgtermiņā var darboties kā profilaktisks līdzeklis pret tik nejauku lietu kā krūts audzēji, jo labi izkustināta limfas plūsma un asinsrite palīdz vienkāršāk un ātrāk izvadīt no organisma visus uzkrājušos toksīnus un šlakvielas, līdz ar to aizskalojot no organisma arī kancerogēnās šūnas.

Vēl krūšu masāža arī nedaudz palielina krūtis, uzlabo to formu un nostiprina. Krūšu palielināšanai mūsdienās ir pieejami dažādi krēmi, bet vēlams pievērst uzmanību krēma sastāvam, jo pārāk ķīmisks krūšu palielinošais krēms var kļūt bīstams veselībai, turklāt piedāvājums šādiem krēmiem ir liels, bet ne visi ir tik efektīvi, tāpēc par krēmu lietošanu vēlams iepriekš konsultēties ar speciālistu.

Arī vingrojumi krūtīm un krūšu masāža kompleksi var palielināt, pacelt un stiprināt krūtis, ievērojami uzlabot to formu un uzlabot krūšu ādas stāvokli.

Krūšu masāžas ilgums ir ap 30 minūtēm un šai masāžai tiek ieteikts veikt kursu no 5 – 10 reizēm, lai panāktu vēlamo efektu. Krūšu masāža sākas ar krūšu, dekoltē un kakla zonas pīlingu, pēc tam seko masāža ar attiecīgo gēlu vai serumu, atkarībā no tā, kādu efektu vēlamies panākt, pēc tam seko krūšu masāža.

Ir daudz dažādu risinājumu kā uzlabot krūšu izskatu un formu, tāpēc katrai dāmai tiek piemeklēta īpaša, viņas dzīves ritmam piemērota, programma, kurā krūšu masāža ir tikai viens no veidiem, kā to izdarīt.

Pieteikties!