klasiskā masāžaKlasiskās masāža ir viens no vissenākajiem un iecienītākajiem masāžas veidiem, tās pirmsākumi meklējami jau dziļā senatnē – grāmatā “Kong-fu”, kura sarakstīta 2698.g. p.Kr., aprakstīti vingrojumi un sniegtas zināšanas par masāžu. Šī masāža ir ļoti sena, bet darbojas lielākoties uz fizisko ķermeni – muskuļiem, locītavām, cīpslām un citiem audiem. Šī masāža piemērota cilvēkiem, kam patīk spēcīga, dziļi mīcoša un berzējoša masāža, kā arī cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu.

Klasiskās masāžas mērķis ir uzlabot asinsriti un limfas plūsmu, nostiprināt imūnsistēmu, izkustināt pasīvos muskuļus, likvidēt dažādas muskuļu sāpes, nostiprināt saites.

Klasiskā masāža ir ārstniecības metode, kurā izmantojot dažādus paņēmienus – glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju, audi tiek viegli, vidēji stipri vai spēcīgi masēti, kas uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, līdz ar to veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes, nostiprina imūnsistēmu. Klasiskā masāža palīdz sakārtot un uzlabot muskuļu darbību un tonusu, novērš dažādas sāpes, tai ir arī relaksējoša iedarbība, kas ievērojami uzlabo pašsajūtu.

Klasiskā masāža palīdz likvidēt sāpes, pietūkumu, spazmas, kā arī paātrina traumēto audu atjaunošanās procesus, palīdz ātrāk un vieglāk atgūties pēc lielām fiziskām slodzēm – tā stiprina novājināto muskuļu spēku un palielina to darbības spējas, nostiprina saites.

Masāžas seansus nedrīkst veikt gadījumos, ja ir labdabīgi un ļaundabīgi jaunveidojumi, asinsrades un asinsistēmas slimības, grūtniecība, infekcijas slimības un drudža stāvoklis, masāžas iedarbības vietā iekaisusi āda vai ir tās bojājumi, izteikti liels vājums, uzreiz pēc operācijām, paaugstināta temperatūra, akūtas sāpes.

Šī masāža labvēlīgi iedarbojas uz sirds asinsvadu sistēmu, jo uzlabo asinsriti, kā arī nedaudz trennē muskuļus, tādējādi stiprinot sirdi, saišu un locītavu sistēmu – klasiskā masāža padara tās elastīgākas. Uzlabo arī limfātisko sistēmu, jo aktivizē limfas plūsmu. Klasiskā masāža labvēlīgi iedarbojas uz muskuļiem, kā arī nervu sistēmu.

Šo masāžu var veikt gan visam ķermenim kopumā, gan arī atsevišķām ķermeņa daļām, piemēram, mugurai, rokām, vēderam vai kājām.

Vispārējā ķermeņa klasiskā masāža rada sajūtu, ka ķermenis ir apvienojies vienā veselumā, kas iedvesmo harmoniski darboties vienā ritmā. Pēc šīs masāžas solis liekās raiti un acīs vizuļo smaids. Kādam aiz stūra rodas vēlme pajautāt „Kas gan Tevi tā iepriecina?” Uz ko viltīgi gribās pasmaidīt un nodomāt, ka nekas jau tāds, bet, ka tas ir mans klusais noslēpums – biju iedvesmojošā masāžā.

Pieteikties!