masaza logo-lv
Kāpēc cilvēkam vajadzīga masāža? Masāžas salons ir vieta, kur nesteidzīgi baudīt dzīvi – relaksēties, atbrīvoties no ikdienas stresa un palutināt savu nogurušo ķermeni. Vispār masāžas Rīgā sniedz pārsteidzošus rezultātus gan tādās masāžās, kuras paredzētas skaistumkopšanai, gan arī tādās, kuras nepieciešamas veselības profilaksei vai jau veselības uzlabošanai, kā arī vienkārši relaksējošās, lai atgūtos no ikdienas steigas un satraukumiem.

Bet kāpēc tad īsti izvēlēties masāžu? Jā, visur jau skaisti raksta, ka dzīvojam stresainā, trokšņainā, haotiskā vidē, kurā, lai visu izdarītu, ir nepieciešams liels ātrums un ass prāts, kā arī spēja strauji pieņemt precīzus lēmumus. Tas viss rada netverami lielu saspringumu jeb spriedzi ikdienā. Turklāt cilvēki sāk pamazām pagurt gan no ikdienas stresa, gan arī no tās informācijas daudzuma par šo pašu spriedzi, kas to vēl tikai pastiprina, jo sanāk, ka nu jau jādomā ne tikai par ikdienas rūpēm, bet arī nu jau par pašu stresu, kā ar viņu cīnīties. Ir dažādi ceļi, kā cīnīties vai izvairīties no stresa. Masāža ir veids kā apvienot daudzus plusus vienā procedūrā, jo masāža vienlaicīgi ir meditācija, tās laikā jums tiek sniegti glāsti, kas harmonizē sajūtas un pēc masāžas arī fiziskais ķermenis jūtas ievērojami labāk. Masāža līdzsvaro, atbrīvo no spriedzes, harmonizē, tās laikā uzlabojas asinsrite, limfas plūsma un līdz ar tām arī vielmaiņa. Masāža ir vērtīga procedūra prātam, ķermenim un garam, tā uzlabo koncentrēšanās spējas, nomierina, sakārto domas, ļauj atvilkt elpu un uz brīdi apstādināt dzīves tempu, lai sajustu, ka zemeslode joprojām griežas, putni dzied un dzīve ir skaista.

Vēl viens no iemesliem, kāpēc izvēlēties masāžu, ir skaistumkopšana. Zinātnieki sen jau ir pierādījuši, ka cilvēki, kuri vairāk smaida ir veselīgāki un ilgāk dzīvo. Vienkāršoti runājot, masāža palīdz vairāk smaidīt, tomēr iedziļinoties, saprotam, ka masāža harmonizē, līdzsvaro, iedvesmo un piepilda ar enerģiju, tādēļ cilvēks pēc masāžas jūtas možāks un dzīvespriecīgāks, kas mudina cilvēku vairāk smaidīt. Mūsu praksē bieži vien ir gadījies redzēt, kad cilvēks pēc masāžas ir tik ļoti kvalitatīvi atpūties, ka izskatās par 5 vai pat 10 gadiem jaunāks, tas tādēļ, ka eļļa kārtīgi sabaro ādu ar ādai tik ļoti nepieciešamajām uzturvielām un masāžas iedarbība uz prātu bijusi tik ļoti nomierinoša, ka uz brīdi pazūd ikdienas rūpju krunciņas. Turklāt masāžas, kuras paredzētas konkrētu mērķu sasniegšanai – krūšu, vēdera vai kāju skaistumam, palīdz sasniegt pozitīvus rezultātus arī šajās vietās, nemaz nerunājot par pozitīvo iedarbību uz organismu un prātu kopumā.

Masāža ir vērtīga procedūra ķermenim, lai tas kļūtu pievilcīgs vai veselīgs un arī svarīga prātam un garam, lai tas kļūtu harmoniskāks, mundrāks un mierīgāks, tādēļ masāžu ir ne tikai vēlams izvēlēties un saņemt, bet tā ir pat ļoti nepieciešama un svarīga procedūra katram, kurš rūpējas par savu labklājību un pašsajūtu.

Pieteikties!