Kāju masāžaKlusas fona mūzikas pavadījumā ir iespēja izbaudīt kāju masāžu. Masāža var būt viegla, glāstoša, stingra vai spēcīga – katrs var izvēlēties pēc sava sajūtu līmeņa – galvenais, lai tas ir patīkami. Gaisā viegli uzvēdī kādas ēteriskās eļļiņas smarža, apkārtesošais siltums maigi ieaijā tādā kā snaudā. Pamazām no kājām sāk pazust smagums, tajās pilnīgi jūtami sāk cirkulēt enerģija, rodas prieks, jo viegluma sajūta, ko piešķir šī masāža jau pamazām sāk rasties. Nokāpjot no masāžas galda, ir liels pārsteigums, jo kājas ir tik vieglas kā pūciņas, sajūta ir kā nedaudz lidojot virs zemes. Tas tādēļ, ka kāju masāžai ir tik nozīmīga iedarbība. Visās vispārējās masāžās tiek iekļauta kāju masāža, tomēr to var veikt arī kā atsevišķu masāžu. Kāju masāža ir ļoti svarīga, jo ikdienā kājām ir liela slodze. Tās nogurst no lielas staigāšanas, stāvēšanas vai pat sēdēšanas. Pilnīgi visas darbības rada saspringumu kājās, kas savukārt traucē ķermeņa šķidrumu plūsmai – asinsritei un limfas plūsmai. Ja vēl kājām tiek uzlikta papildus slodze, tāda kā fiziskās aktivitātes, tad tās cieš vēl vairāk. Šādi patstāvīgi kājas neatslābinot un noslogojot, tajās var rasties dažādi sastrēgumi, krampji, nereti pat tūskas, tās uztūkst un sāk sāpēt. Kāju muskuļu atslābināšanai pēc fiziskām slodzēm ir dažādi stiepšanās vingrinājumi. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā palīdzēt normalizēties asinsritei kājās, mājas apstākļos, ir tās vienkārši paturēt augstāk par ķermeni.

Kāju masāža nepieciešama, lai atbrīvotu kāju muskulatūru, uzlabotu limfas plūsmu un asinsriti kājās, novērstu tūsku.

Kājas iedalās trīs daļās – pēdas, apakšstilbi un augšstilbi. Veicot kāju masāžu visā to garumā nereti tiek pievienota arī sēžas muskuļu masāža. Pēdas tiek masētas arī atsevišķi, jo tajās ir daudz dažādi bioloģiski aktīvi punkti, uz kuriem iedarbojoties, var uzlabot ķermeņa stāvokli kopumā. Tas tā ir tāpēc, ka šie punkti ir saistīti ar cilvēka ķermeņa orgāniem un uz tiem iedarbojoties var ietekmēt dažādu orgānu darbību. Pēdu refleksoterapija ir viena no netradicionālās medicīnas nozarēm.

Apakšstilbi parasti netiek izdalīti un masēti atsevišķi, bet augšstilbiem gan bieži vien tiek veltīta īpaša vērība, jo pretcelulīta masāža, lielākoties tiek veikta tieši uz augšstilbiem. Kāju masāža augšstilbiem var būt arī kā skulpturējoša masāža, kas palīdz samazināt apjomus, piemēram, tāda kā medus masāža pret celulītu vai pretcelulīta masāža.

Kāju masāža rada vieglumu kājās un enerģijas pieplūdumu visā ķermenī, kas var būt lielisks dienas sākums, lai raitāk veiktos dienas darbi.

Pieteikties!