Idejas dāvanām

Cilvēkiem par lielu prieku ir radušies daudz svētku, pasākumu un īpašu notikumu, kuros varam viens otru iepriecināt ar jaukām dāvanām. Tomēr, lai katram izdomātu kādu īpašu dāvanu, nākas krietni palauzīt galvu, tādēļ jāmeklē labas idejas dāvanām. Galvenais, lai dāvanas saņēmējam būtu liels prieks un sajūsma acīs, tad jau pašam arī tas dāvinātprieks kļūst lielāks.

Saprotams, ka idejas dāvanām var būt daudz un dažādas, piemēram, mūsu piedāvātā ideja dāvanai ir uzdāvināt skaisti noformētu dāvanu karti SPA procedūrai vai masāžai.

Tā ir gaumīgi skaista dāvana, kurai nekas neprasās klāt – ja nu vienīgi ziedi, ja tā ir dāvana dzimšanas dienā sievietei. Šāda dāvanu karte ne tikai labi izskatās un to ir patīkami paņemt rokās, gan dāvinātājam, gan arī dāvanas saņēmējam, bet arī iedvesmojošas ir tās jaukās sajūtas, ko cilvēks saņems pret šo dāvanu karti. Jau paņemot rokās dāvanu karti, dāvanas saņēmējs pasmaidīs priekšnojautās par gaidāmo interesanto piedzīvojumu.

Tagad jau katrs zin un novērtē to, ka masāža sniedz patīkamas sajūtas, ieved tādā kā meditācijas pasaulē, palīdz atbrīvot prātu un ķermeni no ikdienas stresa un saspringuma. Cilvēks relaksējas, patīkami atslābinās, bet viņa ķermenis un prāts harmonizējas, atgūst līdzsvaru, atpūšas no ikdienas steigas.

idejas dāvanām

SPA procedūras vai masāžas būs vienmēr interesantas un aizraujošas idejas dāvanām, gan to vērtības dēļ – tās ir ļoti noderīgas veselībai un vienlaicīgi arī izteikti patīkamas, gan arī to oriģinalitātes un interesantuma dēļ, jo reti kad cilvēkam gadās saņemt dāvanā masāžu, kura ietver tik daudz pozitīvu emociju, patīkamu izjūtu un iedvesmas.

Šokolādes masāža ir aizraujošs piedzīvojums īstenam gardēdim un šokolādes mīļotājam. Medus masāža vienmēr būs interesanta pieredze cilvēkam, kuram patīk Latvijas daba un, kuru aizrauj ekoloģija, kurš interesējas par veselīgu dzīvesveidu un mīl dabīgu kosmētiku, kura dod vislabāko efektu. Klasisko masāžu noteikti pozitīvi novērtēs aktīva dzīvesveida piekritējs vai sporta mīļotājs. SPA procedūru “Mandarīna pieskāriens” īpaši pozitīvi novērtēs cilvēki, kuriem ikdienā ir izteikts nogurums un ir nepieciešama laba detoksikācijas procedūra, kura vienlaicīgi relaksē un sakārto procesus organismā, rada mieru sajūtās. Par Čampi galvas masāžas dāvanu karti jums teiks lielu paldies cilvēki, kuriem ir daudz jādomā, lielas garīgas un mentālas slodzes, kur nepieciešams atslābināt galvu, uz brīdi atbrīvoties no domām un gūt enerģiju jauniem darbiem. Un vēl jau ir limfodrenāžas masāža, citas SPA procedūras, kā arī ajūrvēdas masāžas, kuras īpaši nomierina, relaksē un pat mazliet dziedina. Un tās ir tikai dažas idejas dāvanām. Šīs var būt gan idejas dāvanām sievietēm, gan arī idejas dāvanām vīrietim, tās var būt arī kā idejas dāvanām dzimšanas dienā vai pat Ziemassvētku dāvanu idejas – šeit varianti ir daudz un dažādi.

Vēl dāvanu karte var būt kādā jūsu izvēlētā vērtībā, bez masāžas veida nosaukuma. Šis variants varētu patikt tādiem cilvēkiem, kuri labprātāk paši izvēlas, kas priekš viņiem būtu labākais vai arī tādā situācijā, kad īsti nav līdz galam skaidrs, kura no visa plašā masāžu klāsta būtu konkrētajam cilvēkam visinteresantākā masāža vai procedūra.

Pieteikties!