Точечный массаж

Точечный массаж

Individuālā masāžas recepte (laiks var būt no 30 min. līdz 2h)

“Individuālā masāžas recepte” ir unikāls masāžu apvienojums, kas vērsts uz konkrētas situācijas (enerģijas trūkums, stresa pārslodze, bezmiegs, muguras sāpes, citas dažāda veida sāpes un diskomforta sajūtas utt.) novēršanu. Masiere ar lielu stāžu (10 gadi profesijā) un plašām zināšanām (Tibetas dziedināšanas metodes, tradicionālās medicīnas pamati, Ajūrvēdas sistēmas ievads, Ķīniešu medicīnas pamati un zināšanas par punktiem un meridiāniem, Tradicionālais Reiki trešā jeb meistara-mācekļa pakāpe, zināšanas ārstniecības augu pielietošanā un uztura jomā), izmantojot visas savas zināšanas, kopā ar Jums atradīs individuāli Jums piemērotāko dziedināšanas un masāžas metodi vai metožu apvienojumu – recepti, lai ar visaptverošu (holistisku) pieeju risinātu problēmu.

Jūsu ieguvums – atgūstat enerģiju un darba spējas, tai skaitā spēju kvalitatīvi atpūsties un baudīt dzīvi ar prieku.

Katram masāžas un dziedināšanas pieeja atšķiras, tādēļ pat vienam cilvēkam viena masāžas kursa laikā pieejas un masāžas veidi var mainīties.

Dziedinošās masāžas laikā vienlaicīgi notiek diagnostika, fiziskā iedarbība jeb masāža un arī enerģētiskā kārtošana jeb dziedināšana.

Pieteikties!