dāvanas
Dāvanas ir brīnišķīgs veids, kā iepriecināt savus mīļos cilvēkus īpašos notikumos, tādos kā dzimšanas dienas, gadadienas, Ziemassvētki, te nu variācijas ir daudz. Tik daudz mirkļus dzīvē var nosvinēt, padarīt svinīgus, īpašus un jaukus.

Dāvanas ir veids, kā parādīt ar darbiem, cik nozīmīgs un īpašs jums ir cilvēks, kuram to dāvināt. Katrs nieciņš un arī lielāka lieta var būt dāvana un dāvāt cilvēkam īpašu prieku un kļūt par nozīmīgu talismanu, jo to taču dāvinājāt jūs.

Arī dāvanu karte var būt skaista un interesanta dāvana. Tas tādēļ, ka dāvanu karte ir iespēja saņemt dāvanu divreiz – pirmoreiz, saņemot rokās skaistu kartiņu, kurā ir kaut kas īpašs ierakstīts, bet otrreiz dāvana tiek saņemta brīdī, kad dāvanu karte tiek apmainīta pret attiecīgo pakalpojumu vai mīļlietiņu. Dāvanu karte SPA procedūrai vai masāžai ir uzdāvināts mirklis, kurā ir iespēja piedzīvot ko jaunu, nebijušu un ļoti interesantu.

Arī masāža kā dāvana ir dubults prieks, jo saņemot masāžu nav pilnīgi ne par ko jādomā, tikai jāatslābinās un jābauda siltās miera un klusuma sajūtas. Masāža ir iespēja atpūsties no ikdienas steigas, satraukuma, gūt patīkamas un iedvesmojošas sajūtas. Vēl šī dāvana, kura ir SPA procedūra vai masāža, ir arī noderīga veselībai, skaistumam un labai pašsajūtai.

Jebkura masāža gan ajūrvēdas, gan klasiskā, gan šokolādes, kā arī jebkura cita masāža var būt kā mīļa dāvana, jo tā sniedz siltumu un prieku, kā arī roku pieskārienu maigos glāstus. Ikvienai masāžai ir sava īpašā nots, tādēļ masāžu un SPA procedūru vidū var atrast dāvanu katrai gaumei. Cilvēkiem, kuriem ļoti garšo šokolāde un patīk tās aromāts, šokolādes masāža būs brīnumjauks baudījums. Šokolādes masāžu novērtēs katrs, kuram vajadzīga viegla, maiga masāža, kura lieliski atbrīvo no stresa un atslābina prātu ievedot šokolādes fantāziju pasaulē. Klasisko masāžu atzinīgi novērtēs nopietni cilvēki, kuri lieliski apzinās savu vērtību, kuriem patīk labi izskatīties un labi justies. Vēl klasiskā masāža ir iecienīta sportistu un aktīva dzīvesveida piekritēju vidū. Arī veselīga dzīvesveida piekritēji noteikti teiks paldies par dāvanā saņemtu klasisko, medus, limfodrenāžas vai ajūrvēdas masāžu, jo šīs masāžas lieliski iederas pie labas veselības saglabāšanas un nostiprināšanas. Ajūrvēdas masāžas ir īpaši dziļi relaksējošas, tās atbrīvo prātu, sakārto domas, attīra organismu no toksīniem un šlakvielām, kā arī no visa negatīvā. Ajūrvēdas masāža piepilda ar enerģiju, pozitīvi uzlādē, rada patīkamas emocijas un izteikti iedvesmo. Visas ajūrvēdas masāžas novērtēs ikviens cilvēks, jo tieši tās atstāj īpaši pozitīvu iespaidu uz prātu, ķermeni un garu – šīs masāžas izteikti harmonizē un līdzsvaro visas domas un emocijas, novērš sāpes muskuļos un palīdz atgūties pēc lielām fiziskām vai garīgām slodzēm. SPA procedūra kā dāvana ir jauks masāžas veids, kur visas patīkamās sajūtas, kuras ir līdzīgas kā ajūrvēdas masāžā, tiek apvienotas arī ar lietderīgo, jo tās vienlaicīgi darbojas gan kā relaksācijas un miera gūšanas metodes, gan arī tās ir ļoti noderīgas veselībai un skaistumam (piemēram, detoksikācijas vai uzmundrinošā procedūra vai ietīšanas procedūra “Slaidās kājiņas”). Tādēļ arī SPA procedūras ļoti iepriecinās katru, kurš būs saņēmis šāda veida dāvanas.

Pieteikties!