Ziemassvētku laiks ir brīnišķīgs mirklis, kurā varat izbaudīt baltā sniega pasakaino vieglumu un klusumu, klausīties un dziedāt sen iemīļotas dziesmas, vērot kamīnā degošo uguni un vienkārši baudīt Ziemassvētku laika mieru. Lai arī cik brīnumains nebūtu šis jaukais, siltais un ģimeniskais laiks, tomēr tas kādā brīdī Jums var likties arī nedaudz trauksmains, jo jāsteidz meklēt skaistas, mīļas un iepriecinošas dāvanas Ziemassvētkos saviem tuvajiem un mīļajiem. Prātu nodarbina jautājums ko dāvināt Ziemassvētkos, jo tieši šī dāvana simbolizē to cik sirdij tuvs ir cilvēks, kuram dāvināsiet dāvanu. Tā ir dāvana, kurai jābūt oriģinālai un īpašai, tomēr tai pašā laikā jāspēj sniegt visu sirds siltumu, klusumu un mieru, kas ir Ziemassvētku simbols.

Mūsu Ziemassvētku dāvanu idejas ir SPA dāvanu kartes, kā arī vēl pie mums varat iegādāties dažādu formu, lielumu un krāsu sveces, kuras ir kā papildus siltums un gaismiņa šajā laikā. Tomēr dāvanu kartes SPA procedūrām pie mums ir kas īpašs, tas tādēļ, ka pret katru mūsu viesi izturamies ar siltumu, cieņu un mīlestību, kas tik ļoti piestāv Ziemassvētku laikam. Vēl arī piedāvājam oriģinālu Ziemassvētku SPA procedūru, kura gan patīkami sildīs mīļo viesi Ziemassvētku laikā, gan arī atgādinās par Ziemassvētku burvību arī vēl vēlāk, atļaujot procedūras laikā atgriezties Ziemassvētku brīnuma piedzīvojumā. Līdz ar to mūsu piedāvātās dāvanu kartes ir ļoti jaukas dāvanas Ziemassvētkos, jo šo dāvanu Jums mīļais cilvēks var izbaudīt gan uzreiz pēc saņemšanas vai arī paildzināt savu Ziemassvētku sajūtu, izmantojot dāvanu karti janvārī vai vēl vēlāk.

Ikvienam laimīgajam, kuram mūsu dāvanu karte ir Ziemassvētku dāvana, būs iespēja malkot siltu un garšīgu tēju ar Ziemassvētku aromātu, vērojot kā kamīnā sprakšķēdama deg silta uguns. Arī pati SPA procedūra tiek veikta ar īpašu masāžas krēmu, kuram ir rūgteni, saldeni svaigais Ziemassvētku aromāts, atgādinot par šā laika skaistajām iespējām. Jums ir iespēja savam tuvajam cilvēkam izvēlēties viņa iemīļoto masāžas vai SPA procedūru – klasisko, Ajūrvēdas, limfodrenāžas vai vēl kādu citu, kurai piešķirsim Ziemassvētku īpašo gaisotni. Šāda dāvana Ziemassvētkos būs oriģināla un negaidīta, tomēr patīkams pārsteigums, kurš dāvās neaizmirstamas sajūtas.

dāvanas ziemassvētkos

Turklāt šāda dāvana iedvesmos ikvienu gan lielāku un mazāku bērnu, gan arī tā liks dzirkstoši pasmaidīt sievietei un vēl šī ir jauka dāvana vīrietim Ziemassvētkos. Jums iespējams ir daudz Ziemassvētku dāvanu idejas un mūsu SPA dāvanu karte šķiet kā viena no pievilcīgākajām. Tas tādēļ, ka šīs dāvanu kartes saņēmējs izbaudīs tik daudz sajūtas, kuras sniegs patiesu prieku un gandarījumu par kvalitatīvi pavadīto laiku. Šī Ziemassvētku dāvana piedāvā iespēju piedzīvot mazo Ziemassvētku brīnumu – izdzīvot mirkli miera, harmonijas un dziļa dzīvesprieka. Tomēr pats galvenais ir Ziemassvētku neizsakāmais miers, kas ieskauj katru masāžu un procedūru. Arī gaisā virmojošais aromāts un zeltaini siltās sveču liesmas, kā arī mierīgā mūzika liecina par šīs Ziemassvētku dāvanas īpašo auru.

Novēlam Jums uzdāvināt sev un saviem mīļajiem iespēju piedzīvot šo jauko Ziemassvētku brīnumu, kurš, vēl ilgi pēc Jūsu izvēlētās procedūras vai masāžas piedzīvošanas, raisīs patīkamas atmiņas un prieku!

Pieteikties!