Februārī  esam veiksmīgi ir nosvinējuši  mīlētāju mēnesi un arī vīriešu dienu. Martu gaidām ar lielu prieku un nepacietību, jo tas ir pavasara pirmais mēnesis, kas nes dabas atmodu un skaistumu. Laikam jau tādēļ sieviešu lutināšanas un godināšanas mēnesis ir tieši marts, jo tas atgādina, ka arī trauslās daiļā dzimuma pārstāves alkst pēc kāda uzmanības apliecinājuma. Un šeit pat nav tik ļoti nošķirams vai tas ir vīrs, draugs vai kolēģis, kas vēlas uzdāvināt šo piedzīvojumu dāmai, vai arī pati esat sarosījusies sev sagādāt patīkamu pārsteigumu pēc ilgstošās ziemas, galvenais ir vēlme radīt prieku un laimes sajūtu gan sev, gan citiem. Nevienam jau nav noslēpums, ka laimīga sieviete rada sev apkārt laimīgu ģimeni un sabiedrību. kakla-masaza-s

Aromamasāža ”Lēdijas lidojums”

Eksotiska un jutekliska relaksējošā masāža par sevi pārliecinātai sievietei. Šajā masāžā tiek izmantota pasaulslavena ārsta-zinātnieka izgatavota dabīga eļļa ar speciālu receptūru.Eļļas sastāvā esošā mandeļu ziedu eļļa padara ādu samtaini maigu un to mitrina. Žožobas eļļa – baro un atjauno ādu, aizkavē ādas novecošanos. Āda atjaunojas, ādas elasticitāte un tvirtums uzlabojas. Ylang-Ylang un vaniļas ēteriskās eļļas darbojas kā afrodiziaks. Regulāri lietojot Ylang-Ylang eļļu pazeminās asinsspiediens, tiek mazināts muskuļu tonuss, tiek noņemtas galvassāpes, sakārtojas sviedru dziedzeru darbība (samazinās svīšana vai arī sāk notikt normāla ādas vielmaiņa, ja tāda trūkst), sakārtojas menstruālais cikls, nostiprinās mati un nagi, mazinās iekaisumi. Emocionāli Ylang-Ylang ēteriskā eļļa mazina emocionālo spriedzi, noņem nemiera sajūtu, atbrīvo no negatīvajām emocijām tādām kā bailes vai naidīgums. Tā vietā atraisa mīlestības, pašpārliecinātības un bezrūpības sajūtas. Stimulē radošo darbību, intuīciju, erotiskas izjūtas.
Vaniļas eļļa iedarbojas kā antioksidants, onkoprotektors, nomierina, relaksē.

Cena 40,-€ / 1h (kopā ar tējas pauzi 1,5h)

Dziļi relaksējoša aromamasāža ”Afrodītes skaistums”

Labi atpūtusies sieviete ir skaista sieviete! Šīs masāža sastāv no atsvaidzinošas sejas masāžas un pilnas visa ķermeņa relaksējošās aromamasāžas ar Ajūrvēdas un Klasiskās masāžas elementiem labākai veselībai un relaksācijai. Masāžas iedarbība ir izteikti atjaunojoša un nomierinoša. Pie mums patīkama pieredze ir bijusi, ka ne viena vien dāma pieceļoties no šīs masāžas ir nopriecājusies par to, ka izskatās par pieciem vai pat 10 gadiem jaunāka. To veicina spēja pilnīgā atslābināties, aiziet prom no ikdienas domām un raizēm, kas ir šīs masāžas pamatā. Aromātus iespējams izvēlēties – sākot ar violeto lavandas lauku pieskārienu un beidzot ar priežu sila svaigumu.

Cena 55,- € / 1,5h (kopā ar tējas pauzi 2h)

SPA procedūra ”Dāmas sapnis” ar ziepju putu masāžas ”odziņu” un gliemežvāciņiem

Nomierinoša limfodrenējoša procedūra un masāža, kas nomierina, atjauno enerģiju, rada absolūtu laimes sajūtu. Procedūrā ietilpst – ārstnieciskās pirts procedūra, zīdaini maiga masāža ar siltām ziepju putām, ķermeņa pīlings (tas lieliski baro ādu, jo tiek veikts ar vienu no dabiskākajiem un tīrākajiem sāļiem pasaulē ar ļoti augstu minerālu daudzumu – Na, K, Cl, Ca, Mg, Fe, Zn, Cu. Šis skrubis sakārto ūdens saimniecību organismā, aizvāc lieko šķidrumu, bet neatņem par daudz šķidruma no starpšūnu telpas, lieliski attīra ādu – palīdz novērst akni), visa ķermeņa relaksējoša masāža ar dažādiem siltiem gliemežvāciņiem mandeļu eļļu un jūsu izvēlētu aromātu.

Cena 80,-€ / 2,5h

Tikai martā pie jebkuras no augstāk minētajām masāžām nāk klāt īpašais piedāvājums dāmām:

1)      svaigi ziedi (grieztie ziedi vai podiņā – pēc izvēles, varat arī izvēlēties ziedu veidu – narcises, tulpes, rozes vai kādus citus ziedus, kas dāmai tuvāki, mīļāki);

2)      neliels pārsteigums – katrai dāmai individuāls (tas var būt jebkas – atlaide nākamajai procedūrai, maza dāvaniņa – svecīte vai saldumiņš, vai kāds bonuss šai pašai masāžai).

3)      varat izvēlēties, ka masāžu veic vīrietis (par to vienojaties jau iepriekš telefoniski, izvēloties procedūru)

Šis piedāvājums ir spēkā arī visām dāvanu kartēm, kuras iegādātas martā pat tad, ja tās izmantosiet arī vēlāk par martu. Piemēram, ja uzdāvinājāt dāvanu karti savai īpašajai sievietei, bet viņa vēlas šo dāvanu izmantot jūnijā, tad viņa saņems īpašo piedāvājumu, jo tas ir iekļauts šī mēneša piedāvājumā un dāvanu karti esat iegādājies martā.

Vēl mūsu dāvanas piedāvājumus atšķirīgus no citiem un saistošus padara tas, ka pie mums ir individuāla, sirsnīga pieeja ikvienai un ikvienam. Gan masāžas, gan SPA procedūras notiek mierīgā, nesteidzīgā gaisotnē, dodot Jums iespēju izbaudīt un izgaršot katru sajūtu niansi.

Pieteikties!