Masāža mammai

Masāža māmiņai

Dāvanas mammai. Aiz loga smaida silta saule. Priecīgi vītero putni un garām aizsteidzas kāda lielāka putna ēna, kurš lido pretī pavasarim. Beidzot ir pienācis maijs un cilvēkiem līksms prāts līdz ar to, jo ir sācies siltais un iedvesmojošais gadalaiks, kurā viss mostas, paliek zaļāks, dzīvāks un skaistāks. Ārā pamazām mostas viss dzīvais, sākas kustība dabā un arī cilvēkiem parādās daudz vairāk enerģijas. Maijs ir skaists mēnesis piepildīts ar smaržīgiem pavasara ziediem un siltu sauli. Maija mēnesim bez visa tā krāšņuma ir vēl kāda ļoti pozitīva iespēja – sveikt mammu māmiņdienā jeb mātes dienā. Šī diena ir brīnišķīga iespēja pateikt lielu paldies mammai par to, ka viņa ir audzinājusi, mīlējusi, lolojusi un rūpējusies par jums un to vēljoprojām dara.

Paldies var pateikt ar vārdiem, skaistiem smaržīgiem pavasara ziediem, kuri iespējams māmiņai ir vismīļākie, tomēr vēl viena iespēja izteikt vēl lielāku paldies ir dāvanas mammai mātes dienā. Reizēm sirds ir tik pilna pateicības vai mīļuma pret mammu, ka to grūti izteikt vārdos vai vienkārši ar kartiņu, tad mēs varam savas rūpes un sirsnību izrādīt dāvinot dāvanas. Dāvanas māmiņdienā ir savu rūpju un atzinības izrādīšana mīļajai mātei.

Tātad ir pieņemts lēmums, ka jādāvina dāvana mātei, tomēr bieži vien idejas māmiņdienas dāvanai tik ātri nenāk prātā, jo vēlamies tak uzdāvināt kaut ko īpašu, noderīgu un vienlaicīgi arī iedvesmojošu, kas radītu pozitīvas emocijas dāvanas saņēmējai. Tādēļ jāņem talkā visa izdoma un fantāzija, lai mātes dienas dāvana mammai radītu vislielāko prieku un iedvesmu. Mūsu idejas māmiņdienas dāvanai varētu būt dāvanu kartes SPA masāžām vai procedūrām – tās ir iespējams izvēlēties katrai gaumei vai arī atstāt izvēli pašas māmiņas ziņā. Viens variants ir izvēlēties kādu konkrētu masāžas vai SPA procedūras veidu, kuru jūs vēlētos dāvāt savai mātei šai īpašajā dienā un otrs variants uzdāvināt SPA dāvanu karti bez procedūras vai masāžas veida nosaukuma, no kuras māmiņa var izvēlēties pati, kas tieši viņai pašai liekas piemērotākais.

Dāvanu karte SPA masāžai vai procedūrai ir viena no atbilstošākajām un skaitākajām dāvanām māmiņdienā. Tas tādēļ, ka māte par jums noteiktu laiku ir rūpējusies, lolojusi un lutinājusi vai audzinājusi stingrākā kārtā, tomēr to vienmēr darījusi ar mātes mīlestību. Dāvanu karte SPA masāšai vai procedūrai ir iespēja parūpēties par māti un palutināt mammu. Masāža vai SPA procedūra vienmēr ir iedvesmojošs piedzīvojums. Tā ir iespēja atpūsties no ikdienas steigas un rūpēm un ļaut parūpēties par sevi, ko māmiņām bieži vien aizmirstas izdarīt – vienkārši padomāt par sevi. Procedūras laikā māmiņa saņems rūpīgu masāžu, sirsnīgu attieksmi. Masāža ir ne tikai viena no vētīgākajām relaksācijas vai atpūtas metodēm – 5 minūšu masāža ir iedarbīgāka relaksācijas metode nekā 15-20 minūtes pasīvas atpūtas, bet arī ir lielisks līdzeklis veselības profilaksei vai pat tās uzlabošanai. Masāža uzlabo asinsriti, nostiprina imunitāti, uzlabo vielmaiņu un limfas plūsmu, novērš tūskas, samazina apjomus, uzlabo garastāvokli, patīkami relaksē un uzlādē ar enerģiju, veicina pozitīvas emocijas. Tieši šo iemeslu dēļ SPA dāvanu kartes ir brīnišķīgas dāvanas mammai mātes dienā.

Šāds apsveikums māmiņdienā mammu ļoti iepriecinās, kā arī patīkami pārsteigs, jo šī pilnīgi noteikti būs oriģināla dāvana mātes dienā. SPA dāvanu kartes ir ne tikai oriģinālas dāvanas, bet arī dāvanas saņēmējam uzdāvināta iespēja piedzīvot brīnišķīgas sajūtas, iedvesmojoša un pozitīvas emocijas veicinoša dāvana. Šādas māmiņdienas dāvanas ir iespēja parūpēties par māti, palutināt māmiņu tāpat kā viņa kādreiz ir lutinājusi jūs un rūpējusies par jums.

Pieteikties!