Dāvanas dzimšanas dienā. Pasaulē ir miljoniem skaistu lietu un iespēju, ko dāvināt dzimšanas dienā, taču ik dienas saskaramies ar realitāti, ka visiem jau viss ir. Gribu labākajam draugam uzdāvināt jaunu spēli vai īpašu krūzīti – izrādās, ka viņam jau mājās tādas ir desmit – grūti pat esot izvēlēties, no kuras kuru rītu labāk dzert tēju. Un tā ir ar daudzām lietām, jo katram cilvēkam ir neskaitāmi daudz paziņu un ikviens vēlas pasniegt sev tuvajam cilvēkam kādu sevišķu, vēl neredzētu un interesantu dāvanu. Dāvanas un idejas dāvanām ir neskaitāmi daudz, tomēr arī dāvinātāju ir vairāki, tāpēc otrs moments, kas gadās, ka esat jau noskaidrojis, kas cilvēkam patiktu (varbūt ir dzirdēts kādā sarunā vai redzēts uz ko ar ilgām cilvēks ir paskatījies), tomēr kāds cits draugs arī ir to ievērojis un uzdāvina dzimšanas dienā tieši to pašu, ko jūs esat iecerējis.

Mēs piedāvājam jums uzdāvināt sev tuvajam cilvēkam pavisam īpašu, oriģinālu un vēl neredzētu dāvanu – SPA procedūru vai masāžu apvienoto kompleksu, kāda īpaša mērķa sasniegšanai. Parasti SPA centri Rīgā mēdz piedāvāt kādas konkrētas masāžas ar ierasto mērķi, kas nu kurai masāžai ir tuvāks (Šokolādes masāža relaksējoša, klasiskā atveseļojoša un atjaunojoša utt.) – arī mēs piedāvājam atsevišķas masāžas, bet šai dāvanai mēs piedāvājam ko īpaši interesantu – iespēju apvienoti vienā masāžas procedūrā izbaudīt masāžas elementus no dažādām masāžām – Ajūrvēdas, klasiskās, šokolādes, kosmētiskās, sporta utt. Šāds piedāvājums masāžu padara daudzveidīgāku un masāžas jeb SPA procedūras iedarbība kļūst vēl daudzpusīgāka, tādējādi tā vienlaicīgi var atjaunot un uzlabot pašsajūtu, veicināt labāku veselību, tai pašā laikā akcentējot un vairojot labu izskatu. Jums ir pat iespēja izvēlēties, ko tieši jūs vēlētos iekļaut savā dāvanas procedūrā, lai dāvana kļūtu vēl oriģinālāka, īpašāka un mīļāka. Pēc izvēles izdarīšanas atliek vienīgi iegādāties dāvanu karti un uzdāvināt cilvēkam, kuram vēlaties šo piedzīvojumu dāvāt, tālākās patīkamās izjūtas jau sniegsim mēs, radot viņai vai viņam iespēju kvalitatīvi atpūsties un piedzīvot brīdi lidojuma, kurā vēl pacelties atmiņās arī ilgi pēc masāžas procedūras izbaudīšanas.

Uzdāvinot SPA masāžas dāvanu karti, būsiet radījis patīkamu pārsteigumu dāvanas saņēmējam, jo šī ir īpaši personiska dāvana dzimšanas dienā.

SPA dāvanu karte ir vēlama un pat gaidīta dāvana sievietei dzimšanas dienā, jo ikviena sieviete vēlas labi justies, būt apmīļota, parūpēties par savu veselību un vienlaicīgi pēc procedūras izskatīties vēl skaistāka. SpaMasazas dāvanu kartes ir arī lieliskas dāvanas vīrietim dzimšanas dienā, jo viņam tā ir iespēja kvalitatīvi atpūsties un atgūties no stresa un vienlaicīgi gūt labumu veselībai. SPA procedūru un masāžu dāvanu kartes ir jaukas dāvanas sievietei un arī vīrietim, līdz ar to šo dāvanu lieliski novērtēs gan jūsu draudzene, gan draugs, mamma, tēvs, māsa, brālis, sieva, vīrs vai kolēģe, kolēģis – ikviens, kuram patīk labi justies un atpūsties.

Mazliet par pašu piedzīvojumu – laba masāža ir patīkama, glāstoša, maigāka vai spēcīgāka – atkarībā no cilvēka izjūtām. Mūsu uzdevums ir, lai šī SPA procedūra būtu īpaši iedvesmojoša un relaksējoša, bet tai pašā laikā arī gādātu ikvienam tik nepieciešamo un vēlamo enerģiju un dzīvesprieku. Jau ienākot telpā dāvanas saņēmēju pārsteidz apkārt esošais miers un maigās mūzikas skaņas vēlāk siltie masāžas pieskārieni ieved īpašā atpūtas pasaulē, kurā ir iespēja sakārtot domas, atjaunot spēkus un atgriezties ar jaunu enerģiju un iedvesmu.

Pieteikties!