muguras-masaza-s

Rūpēs par Jūsu veselību kvalitatīvu Ārstniecisko masāžu Jums veiks sertificēta ārstniecības persona Indra Simanoviča ar pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību profesijā “Masieris”.

Uzmanību: “Oktobris – veselības mēnesis” ietvaros Jums tiek piedāvātas atlaides masāžai un konsultācijai pie mūsu jaunās galvenās fizioterapeites Elīnas Seladinas. (skatīt sadaļu BLOGS -> ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI)

Jūsu veselībai un labsajūtai piedāvājam vēl arī citas ārstnieciskās masāžas:

Ārstnieciskā muguras masāža – Jums novērsīs dažādas izcelsmes muguras sāpes un diskomforta sajūtas. Samazinās muskuļu spriedzi, savilkumus un pastiprinās tonusu tajos muskuļos, kuri ir vājāk attīstīti. Lieliska masāža, ja vēlaties par sevi rūpēties profilakses nolūkos. Uzlabo imunitāti un izturību. Šī masāža uzlabos Jūsu spēkus gan darbam, gan aktīvai atpūtai.

Cena 25,-€ / 30 min

Ārstnieciskā apkakles zonas (un/vai galvas) masāža – normalizēs Jūsu asinsspiedienu, novērsīs dažādus veģetatīvās nervu sistēmas traucējumus, novērš galvas sāpes un migrēnas. Pēc šīs masāžas jutīsieties mundrs un patīkami iedvesmots.

Cena 25,-€ / 30 min

Ārstnieciskā masāža bērnam – Šis masāžas veids ir labākais ieguldīijums Jūsu bērna nākotnē un veselības stāvoklī. Ārstnieciskā masāža bērnam novērš bērnam dažādus muskuļu savilkumus un līdz ar to sakārto mugurkaulu un ķermeņa veselības stāvokli kopumā.

Cena 25,-€ / 30 min (visa ķermeņa masāža)

Vispārējā ārstnieciskā masāža – klasiskās ārstnieciskās masāžas veids, kas sakārtos un stabilizēs visa Jūsu organisma veselību kopumā. Šī masāža uzlabo imunitāti, patīkami atbrīvo, nomierina, sakārto domas. Vispārējā ārstnieciskā masāža atjauno spēkus un dzīvesprieku.

Cena 40,-€ / 1h

Ārstnieciskā masāža pie saišu un locītavu sāpēm – atjaunos Jūsu locītavu, novērsīs sāpes un diskomfortu un atjaunos normālas kustības attiecīgi ārstētajā locītavā.

Cena 25,-€ / 30 min

 

Ārstnieciskā augšējās ekstremitātes (rokas) vai apakšējās ekstremitātes (kājas) masāža – atjaunos Jūsu rokas vai kājas veselību, novērsīs tirpšanas, sāpju vai diskomforta sajūtas, atjaunos kustības. Šis masāžas veids atbrīvos kājas no tūskas.

Cena 25,-€ / 30 min (tiek rūpīgi masētas abas rokas, kopā ar apkakles zonu vai abas kājas kopā ar krustu zonu)

Pieņemam ar apdrošināšanas polisēm. 

Pieteikties!